Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ki mivel kezdte a hozzátáplálást?

Ki mivel kezdte a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés

ti készítettétek az ételeket? Mit adtatok először? Melyk egészségesebb?

Doktornő mondta,hogy 4 hónapos kortól kaphat kaját.Szerintetek mennyire jók a bolti babaételek?



2021. szept. 23. 22:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én nem kezdtem még anyatejessel sem 6 hónapos kora előtt.Tudod ki fog megkockáztatni egy hasfájást,bőven ráérnek,nem kell sietni sehová..


Én répával kezdtem,kihalásztam a levesből és kicsi leves levével össze pépeltem neki.

Répa italt is próbáltam azthiszem DM-ben vettem neki,aztán már én magam készítettem recept alapján és mindkét formában imádta.(és be is fogta a cumisüvegek cumiját)

Majd almát és barackot is próbáltam,de azt a mai napig egyiket sem szereti.

Nem sokáig néztem én ezt az étkezési táblázatot,simán adtam mindent csak nem fűszereztem agyon.Párolt zöldséget,csirkemellet,főzeléket,paprikás krumplit,banán kenyeret,sült banánt,mindenfélét adtam neki.

Egyedül mindig a húsfélék bevezetését vettem komolyan,illetve a tejtermékeket hanyagoltam.De teljesen azokat nem zártam ki,10 hónaposan próbáltam ki neki a túrót például.(nem volt allergiás,szerencsére)

2021. szept. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem 6 hónaposan kezdtük, én készítettem neki pürét mindig, legelőször almából.

Ezt követte a banán, szintén pépesítve.

2021. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!