Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mennyi idős kortól adtátok a...

Mennyi idős kortól adtátok a gyermeketeknek a borsót héjastól?

Figyelt kérdés

2021. szept. 28. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem passzíroztam. Turmixolva adtam héjastól. Talán 7 hónapos korban került bevezetésre. 1 éves kora körül már nem turmixoltam.
2021. szept. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy,mint az 1.
2021. szept. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem passzíroztam. 8 hónapos kora körül alaposan leturmixoltam, de 1 évesen már úgy ette a borsófőzeléket, ahogy mi.
2021. szept. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lassan 11 hónapos a kisfiam, ma épp azt főzök és gondoltam odaadnám neki úgy,ahogy mi esszük. De akkor megpróbálom.
2021. szept. 28. 11:12
 5/8 anonim ***** válasza:
8 -9 hónapos kora közt màr egyben adtam
2021. szept. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy kicsit offolok, nálunk a borsófőzelék tejjel készül. Azt szeretném kérdezni, hogy azt így lehet adni (mivel tejet ugye 1 éves kor alatt nem lehet)? Vagy hogy csináljátok? Kisfiam még csak most lesz 7 hónapos, szóval még nem tartunk ott, csak ha idetévedtem, gondoltam megkérdezem. :D
2021. szept. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6-os: legjobb tudásom szerint főzéshez lehet használni tejet egy éves kor alatt is, italként nem ajánlott az anyatej/tápszer kiváltására
2021. szept. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Köszi!

#6

2021. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!