Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan vezettétek be a glutént?

Hogyan vezettétek be a glutént?

Figyelt kérdés

Miben kapott először a babátok? Babám már másfél hónapja gyümölcspürézik meg főzeléket eszik, szeretném bevezetni a glutént, de nem tudom hogyan. Orvosomra, védőnőmre nem számíthatok ebben..

Vettem babáknak való grízpépet, mennyit adjak neki? Mit kell figyelnem ezután, milyen reakciók lehetnek, ami arra utal, hogy esetleg allergiás?



2022. jan. 6. 20:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
66%
Almapürébe tettem egy kb 3g tk lisztet, elkevertem, én így vezettem be.
2022. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, a tiszta glutén, mint például egy leheletnyi liszt ördögtől való, bezzeg a 20 felé összetevőből 2000 ft-ért vett babakekszek az istenek. Hát jó. Meg a cukros babapiskóta, háztartási keksz. Ok. Az én védőnőm szerint teljesen felesleges cifrázni, kapjon glutént is. Majd később én is sutok babakekszet, de egyenlőre kb csak almát tudnék beletenni, meg krumplit, sárgarépát, nem hisz, hogy túl finom lenne.

Én azt figyeltem, nem fáj-e a hasa, nincs hasmenése, kiütése.

2022. jan. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Első alkalomra egy kevés anyatejjel főztem egy kis kanálnyi grízt. Utána már nem is emlékszem, talán már 7 hónaposan jött a babakeksz
2022. jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!