Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan készítitek el a csirkem...

Hogyan készítitek el a csirkemellet babátoknak, hogy puha maradjon és lehessen turmixolni ?

Figyelt kérdés
Megkezdük a hozzátáplálást, már 2.hete adok a babámnak vízben főtt csibemellet valamilyen zöldségpürével, de a mell főzés során nem akar finom lágyra megpuhulni. Mit csinálok rosszul ? Ugyan azt a csirkemellet használom, amiből magunknak főzök, a mi ételünk finom omlós de a babáé olyan kemény. Mitől van ez ? Hogy csináljam hogy omlós legyen ?
2022. febr. 3. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokáig kell fôzni, ès fôzôlèvel együtt turmixolni.. amúgy a gyerekeim a felsôcombot jobban szeretik
2022. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Én fedő alatt szoktam elkészíteni pici olajon, kockákra vágva, így nem vízben fő gumisra hanem valahogy jobban. Nem erős lángon főzöm hogy piruljon.

Az olaj már be van vezetve?

2022. febr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyèbkènt amint lehetett èn is pàroltam pici zsiradèkon pirítàs után.. 1.
2022. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Én vettem Avent 2in1 bébiétel készítőt, abban pároltam, majd megfordítva turmixoltam. Mindig tök jó lett. Aztán jégkocka tartóban lefagyasztottam
2022. febr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még nincs bevezetve az olaj, de jövő héten készülök rá, csak még nem tudom milyen olajjal. Légkeveréses fritőzzel van tapasztalatotok ?
2022. febr. 3. 21:28
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Eleve nem csirkemellet adtam neki,hanem csirkecombot.Az nem száraz.Én pici delikátos vízben főztem meg.
2022. febr. 4. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6


A Nátriumglutamátot jó ideig kerülni kell a gyerekeknek…


Úgyhogy ez a tipp nagyon nem jó, elején sót sem tettem, persze mindenki úgy csinálja, ahogy akarja, de attól puha nem lesz, csak ízes…

2022. febr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát 8 honapos volt mikor ezt nagyon szerette.Picit tettem bele,nem sokat.
2022. febr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!