Meddig tárolhatom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ma ebédre krumplit és almát főzök kisfiamnak. Ha csinálok kicsit többet akkor holnap is odaadhatom neki ami megmarad?

Hűtőben lenne valami baja?

Bocsi teljesen kezdő vagyok😁


2022. febr. 8. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Hűtőbe is teheted max 2 napra, vagy lefagyaszthatod jégkockatartóban és akkor csak megmikrózod, amikor ezeket adnád. Viszont ezzel a kombóval vigyázz, mindkettő hasfogó. Kombináld ezeket inkább barackkal vagy szilvával egymás helyett.
2022. febr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
De mielőtt odaadnád, válaszd szét, ne azt rakd el, amibe a nyálas kanalat mártogattad. Így másnap is jó lesz hűtőből.
2022. febr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Csak ne mikrózd... Vagy cumisüveg melegítőben, vagy tűzhelyen vízben melegitsd.
2022. febr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm nektek 🙂

Természetesen külön szedek ki neki és a többit gondoltam elrakni nem azt amibe már bele evett 😁

2022. febr. 8. 11:29
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Jól van, van akinek nem annyira egyértelmű, csak bedobja a maradékot jó lesz az még alapon 😁
2022. febr. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Láttam már olyat 😅
2022. febr. 8. 11:37
 7/8 anonim ***** válasza:
miert ne mikrozza?
2022. febr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy venni kelljen bébiétel melegítőt is.Egy év múlva meg már nagy baba,minek az,ott a mikró. 🥲
2022. febr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!