Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Philips avent parolos,turmixot...

Philips avent parolos,turmixot érdemes megvenni? Vagy nem olyan nagy segítség ?

Figyelt kérdés

#Avent #turmix #Párolo
2022. febr. 8. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Én nagyon szerettem, nekem sok időt spórolt.
2022. febr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Én kb. tízszer használtam, mert a kisfiam nem ette meg a pépeket, amit készítettem neki. 10 hósan már azt ette, amit mi, plusz üveges húsos ételek.

Még szerencse, hogy használtan vettem féláron és annyiért sikerült is eladni.

2022. febr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem aki anyagilag megteheti és maga akarja készíteni az ételt, érdemes. Én is gondolkodtam rajta, de mivel nagyrészt üveges bébiételt adtam, nem érte volna meg.
2022. febr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszett, jobb a botmixer, könnyebb tisztítani.
2022. febr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Én nagyon szeretem. Mindent beledobálok a kosarába, víz a tartályba és fél óra alatt megpárolja, turmixolom, hűtöm, eheti. Egy óra alatt megvan és alig van vele dolgom.


Mosogatni ugyan annyira nem szeretem, de egyik mixelős eszközt se, szóval így mindegy melyiket használom.


Meg nekem jó a tudat hogy párolva kapja a zöldségeket, nem főve és így több vitamin marad benne.


Igaz nem tudom mennyibe kerül, mert én kaptam, ötvenet azért biztos nem áldoznék rá, de harmincat tuti.

2022. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó vagyok, megnéztem és nekem egy korábbi verzió van úgy tűnik, szóval az én véleményem arra vonatkozik 🙂
2022. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Pont a héten vásároltam meg használtan. Nagyon jó állapotú készülékeket lehet kifogni. Amit én vettem, még garanciális. Szerintem nagy segítség lesz, hisz baba mellett sokszor nincs idő a tűzhely mellett állni és várni míg az étel párolódik. Sokat gondolkoztam én is, hogy újonnan megvegyem-e, de végül örülök, hogy használtra esett a választás, ha mégsem jönne be annyira, akkor sem buktam rajta sokat. Szerintem nézz szét a hirdetések között.
2022. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hasznos,ha megeszi a pépeket a baba.Nekem 7 hónapos koráig fogadta el,aztán csak a rendes főttet ette meg.

Egyedül a gyümipürét hajlandó enni,azt se mindet.(nem szereti a barackot)

2022. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!