Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha fél éves fiam kapott már...

Ha fél éves fiam kapott már alma, banán, barack, körtét püré formában akkor kaphat már édesburgonyát?

Figyelt kérdés
2022. márc. 4. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nincs benne semmi rá veszélyes.
2022. márc. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Zoldseggel erdemes kezdeni, mert igy, hogy most adtal minden letezo edeset, eselyes , hogy nem eszi meg a zoldsegeket.
2022. márc. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
2. Ez hülyeség. Répa, sütőtök, édesburi is édes. 😂
2022. márc. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
#3: (Nem a #2 vagyok.) Édes, de közel sem annyira, mint a gyümölcsök. Bár lehet igazad van, mostanában érett, édes gyümölcsöt már nem is lehet kapni, mind savanyú, legalábbis felénk. Azoknál tényleg édesebb tud lenni sok zöldség is. De egy jó gyümölcs édességben kenterbeveri az összes zöldséget. Régen mikor gyerekként ettük a sárgabarackot, akkor azokban még annyi cukor volt, hogy ha utána rátenyereltem egy füzetre, akkor fel tudtam emelni nyitott tenyérrel, úgy hozzám ragadt. A mostaniakkal ezt lehetetlen megcsinálni, alig ragad a levük, mert alig van bennük cukor.
2022. márc. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Van benne valami de bízom benne hogy a répát és az édesburgonyát is meg fogja enni. Aztán úgy csinálhatom hogy a sima krumplit keverem az édessel aztán adnám neki a sima krumplit, csak hogy fokozatosan menjünk át édesből
2022. márc. 4. 11:47
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

3-as, ha utananezel, sehol egyik orszagban sem ajanljak edessel kezdeni.

A repa edes igen, de a paszternak, brokkoli, avokado , borso , krumpli nem 🤦🏻‍♀️

2022. márc. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy kit érdekel mit ajánlanak? A gyerek nem olvassa… Amelyik nem szereti a zöldséget az nem azért nem szereti mert elsőre almát kapott banánnal meg őszibarackot.

Nekem anyu eséssel kezdte a HT-t anno és felnőttként is 1000x hamarabb eszek bármilyen zöldséget mint gyümit. Nem is tudom melyik az amit egyáltalán szívesen megeszek?! Bezzeg zöldség bármi jöhet. Nekem ilyen az ízlésem, akinek meg amolyan azzal aztán csinálhatsz bármit.

2022. márc. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sütőtökkel és édesburgonyával kezdtem, nyugodtan adhatod neki.
2022. márc. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Ennyi erővel tápszert se adj, meg anyatejet se, mert édes...
2022. márc. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!