Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha egy anyának anyatejes a...

Ha egy anyának anyatejes a babája,ha van teje,az mért költ tápszerre,és tej mellett azt is ad a babájának?

Figyelt kérdés

2022. máj. 18. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem szoktak ilyet àltalàban. Akinek van elèg teje, az minek venne tàpszert, cumit?!?!
2022. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Mert sokan elhiszik a következőket:

Azért sír a baba mert nem elég a tej, vagy vizes

Mérni kell és ha nem pont annyit eszik amit a nagykönyv ír akkor pótolni.

Ki kell bírnia 2-3 órát evés nélkül

Tápszertől jobban alszik

Illetve sokaknak néha kényelmesebb a tápszer

2022. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Én ebben a helyzetben vagyok. Azért kap tápszert is, mert csak reggel van annyi tejem, hogy önmagában elegendő legyen. Hiába teszem sűrűn mellre, akkor sem lesz több tejem. Estére már szinte semmi sincs. Enni meg nagyon szeret. Ha nem kap eleget, irdatlanul üvölt. Ez senkinek sem jó, így megy a pótlás.
2022. máj. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
3 A tej szoptatás közben folyamatosan termelődik. Cserélgetni kell a ciciket amíg jól nem lakik. Ajánlom a szoptatási tanácsadás kérdezz felelek fb csoportot
2022. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Mert van, akinek nem opció, hogy egész nap rajta lógjon a gyerek.

Nem mindenkinek öt perc a szoptatás.

2022. máj. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
Általában este adják. Azért hogy ne keljen a baba 3 óránként mert a tápszer elvileg jobban elteliti őket. Hát nem tudom...
2022. máj. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%
Mert lusta szoptatni, főleg éjszaka. A cumisüvegből pár perc alatt megeteti.
2022. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Ezt én sem értem. Sajnos én sem tudtam sokáig szoptatni egyik gyereket sem, és nem is volt elég tejem, így kellett a tápszer is. Pedig mennyivel könnyen lett volna anyagilag. Bezzeg van olyan, akinek meg annyi teje van, hogy nem tud mit csinálni vele. Amúgy az tévedés, hogy a tápszer jobban eltelíti a babát és nem kel éjjel. Mindegyik gyerekem többször kelt éjjel enni, a most 16 hónapos is még igényli, pedig lefekvés előtt is eszik.
2022. máj. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Nekem anyatejes a babám, mi nem veszünk tápszert neki pl. Örültem, hogy erre nem kell költeni legalább. Anno vettem egy dobozzal, hogyha neadjisten történik valami, és azonnal kell neki valami, és nincs tej, meg semmi, akkor ne haljon éhen, de épp a napokban ajándékoztam el, mert már hozzátáplálás megy és azóta cumiból még vizet se kér, csak cici és kanál/sima pohár.
2022. máj. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az első pár hónapban baromira fájt a szoptatás, meg nem is volt elég tejem, igy néha jól jött, ha pihentetni akartam a melleimet, és nem volt lefejve tej. Aztán amikor elmúlt a fájdalom, akkor fokozatosan csökkentettem a tápszer mennyiségét.
2022. máj. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!