Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogy adjam a cseresznyét a 7...

Hogy adjam a cseresznyét a 7 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés

Oké, hogy kimagozva -megelőzve ezen építő jellegű válaszokat.

De mi legyen a héjával? Hámozzam meg, vagy pürésítsem azzal együtt?


2022. jún. 10. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

ha olyan géped van ami egyneműre tudja pürésíteni a héját is akkor nem kell meghámozni. de előtte azért nézd át ne maradjon benne héjdarab.

ha nem olyan a géped akkor hámozd meg.

2022. jún. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Héjával együtt turmixold le. Nem kell hámozni.
2022. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell hamozni semmit.
2022. jún. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
8 hónaposan kapott először, így jött ki. Meghámoztam, kimagoztam, negyedeltem és odaraktam elé, szépen felcsipgette és elnyammogta.
2022. jún. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Ha pürésen eszik még akkor én turmixolnám egybe mag nélkül nyílván, és egy szűrőn átpaszíroznám. De ha már valamennyire eszik darabosan akkor csak kicsit turmixolnék rajta vagy kisebbre darabolnám, és először joghurtban adnám neki, hogy véletlenül se okozzon neki gondot a héjja.
2022. jún. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Negyedekbe vágva es szepen fel fogja csippenteni :)
2022. jún. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!