Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Sinlac elkészítés?Gyümölcsel?

Sinlac elkészítés?Gyümölcsel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Dr tanacsara kaptunk sinlacot.

5,5hos csopseg.De elkeszitettem a dobozol leirt pepet 125+ml viz 2-3evokanal sinlac.Hat mit nem mondjak egy undorito leveses trutyi lett.Megprobaltam masnap 120ml vizzel es 4kanal sinlaccal ugy meg egy nagyon suru egybeallo de megis folyos trutyi lett.Mindent a leirtak alapjan csinaltam es megse jo.

Segitenetek mi lehet a bibi?

Illetve ha sikerul normalisat csinalnom otletetek van mivel lehetne kombinalni?Pl alma.

Es hogy csinaldod ezeket?


2022. jún. 18. 07:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Mire kaptátok? Ahhoz kell igazítani a sűrűséget. Refluxnál nem baj, ha megáll benne a kanál. Egyébként pár perc állás után éri el a végleges állagot.

Melyiket vetted? Az édeset vagy a neutralt? Az édes hányinger ízű, ha bármit hozzákeversz. A natúrba lehet

2022. jún. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

Én első 2 alkalom után "érzésre" csináltam, mármint kevesebb víz és amitől pépesebb lett, de sose lett az igazi. Viszont a fiam imádta és szerintem is jó íze van :D de nagyon sok folyt szét az tuti. Egyébként így sűrűbben se okozott soha szorulást, sőt szerintem a baktériumkultúra jót tett az emésztésének.


Lehet sűríteni pürét is vele, én bolti pürével használtam, ott viszont kevesebb kell, kb 1 kanálnyi.

Vigasztaló lehet hogy mire elfogy a doboz valószínű már bőven mást is fog enni, szóval olyan sokáig nem kell használni.

2022. jún. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem akar semmit enni es sovany.

Neturalt kaputuk megkostoltam egyebkent edes ize van😅


2# ha bolti purebe raktad gondolom vizet nem raktal bele csak a purebe keverted el a port?


En mondjuk magam fozom es puresitem le neki a zoldseget,gyumolcsot de nem eszi

Lehet megkostoltatom vele a bolti baba kajat lehet azt megenne.Csak felek,hogy hozza szokna es nem enne meg kesobb amit en csinalok.

2022. jún. 18. 08:10
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Ő tápszeres baba? Az enyém anyatejes, de szintén étvágytalansággal küzdött. Ilyen tápokat sem evett meg, csak a cici volt jó, de az meg ugye már kevés volt egy ekkora gyereknek. Nekünk vasat írt fel a doki, az 2 nap után meghozta az étvágyát. Nálatok nem állhat fenn vashiány? Mondjuk ha ezt a pépet megeszi, akkor csak nincs ezzel gond, csak egy ötlet volt.
2022. jún. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tápszeres igen de semmit nem eszik kb tapszert se en is vashianyra gyanakszok mert emelle nagyon sokat alszik!Emlitettem a gyerekorvosnak es semmi
2022. jún. 18. 08:43
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát, akkor én lehet, sőt biztos hogy megpróbálnék beszélni egy másik orvossal is, mert ez így több mint gyanús a tünetei alapján.
2022. jún. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mennyi az a nagyon sokat alszik?
2022. jún. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Este 10órát napközbe vagy 6,5-7órát.Ez akárhogy számolom rengeteg ennyi idősen már többet kéne fent legyen
2022. jún. 18. 11:35
 9/13 A kérdező kommentje:
Születése óta sokat alszik ami mondjuk ugye az elején oke de ilyenkor szerintem már bőven fent kéne legyen többet nappal.Annak örülök,hogy éjszaka alszik de jó lenne ha napközbe többet lenne fent
2022. jún. 18. 11:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Az tényleg nem kevés. Mennyit képes ébren lenni fáradtság nélkül? Bár félve kérdezem, így hogy le lett pontozva a vashiányos válaszom 😂
2022. jún. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!