Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Heti 3-5 tölcsér káros lehet?

Heti 3-5 tölcsér káros lehet?

Figyelt kérdés
Mostanában hetente többször is elmegyünk fagyizni és ilyenkor az 1 éves babánk is kap egy sima tölcsért, amit 10 perc alatt elmajszol. Szerintem némelyikben cukor is van. Nem gáz?

2022. jún. 29. 18:41
A kérdező szavazást indított:
Nem gáz, többet is kaphat.
Ennyi még pont jó, többet ne kapjon.
Kevesebb jobb lenne.
Nem kéne adni neki egyáltalán.
46 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
ugyan, nem kell ezt túlparázni :) ilyenkor nyáron teljesen normális. arra figyeljetek, hogy rendesen mossatok neki fogat viszont akkor mindenképp.
2022. jún. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
1 éves nem baba. Ettől kivagyok🤦🤦 Semmi baja nem lesz akkor se ha fagyiz is eszik. Túl van gondolva ez a cukor dolog
2022. jún. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

2. Mi akkor felnőtt? Azért nem a 3 évesre mondta, hogy baba te jó ég. Én meg az ilyen hápogóktól vagyok ki. És igen túl van gondolva, hiszen olyan kevés elhízott meg cukorbeteg él az országban..


Kérdező én komolyan veszem a cukrot nem adunk két év alatt dolgot, nekem heti 1-2 férne bele, kicsit sok az 5 de baja biztosan nem lesz tőle. Esetleg figyelj arra, hogy aznap más cukrosat (pl. Babakeksz) már ne kapjon.

2022. jún. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Semmilyen más cukros dolog nincs az ételei közt, viszont van sok édes gyümölcs így szezonálisan. Tudtommal a tölcsér anyagát adó finomlisztet is a cukorhoz hasonlóan fogadja a szervezet (gyorsan felszívódó szénhidrát). Viszont valószínűleg a jövőben semmilyen tölcsér nem lesz sajnos, mert megkérdeztem a fagyizónkban, hogy voltaképp mennyi cukor van benne, mire az eladó elolvasta a dobozán és kiderült, hogy édesítőszeres! Miközben a javát gyerekeknek adják el…

#2 Hivatalosan a “babánk” még pár napig “csecsemő”, majd “kisded” lesz 2 éven át. Jobban hangzana úgy, hogy “a kisdedünk is kap egy tölcsért”? Öö…

2022. jún. 29. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!