Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nyákos-véres széklet 4 hónapos...

Nyákos-véres széklet 4 hónapos tápszeres babánál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ketsegbe vagyok esve!

Mult heten is megjelent egyszer egy nagyon minimalis ver a kislanyom szekleteben. Akkor kapott barackot egy fel keksszel (azt mondtak 5 hoig be kell vezetnem a glutent). Tegnap este viszont megint megjelent. Tizoraira kapott 2-3 kanal repat.

Doktornot felhivtam azt mondta a fogzas lehet a dologban viszont engem nem igazan nyugtatott meg.

Betartom a kostoltatas szabalyait. Nem terhelnem tul semmi penzert a kicsi szervezetet.


Valaki talalkozott mar ilyennel es ha igen hova forduljak vele? :(


2022. júl. 19. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Az legújabb irányelvek szerint 6 hónaposan kell kezdeni a kóstoltatást. Tudom, hogy sokan nem várják meg, de a glutént mindenképp csak 6 hó fölött vezetném be. Nem tudom, ki mondta neked másképp, az én védőnőm és gyerekorvosom is 6 hó fölött ajánlja.
2022. júl. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Glutént 6 hónaposnál előbb ne adj neki. Sőt lehet úgy általában korai az ő kis emésztésének bármilyen hozzá táplálás.
2022. júl. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az orvos ajanlasara kezdtem el. Nem sajat kutfobol higyjetek el nekem :)

Valoszinuleg a tapszer nem jo. A vedono azt mondja.

Pedig a Beba HA tapszert kapja. :(

Nagyon morog a pocakja meg pukkangat (bocsanat nem tudom szebben irni ).

2022. júl. 19. 11:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, de nagyon furcsállom.

Tápszertől nekünk nem volt, pedig 3 fajtát is evett.

Első válaszoló vagyok.

2022. júl. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az elso tortenes ota nem is adom neki a glutent egyebkent.

A tapszerre azert mondja mert lehet tejallergia.

2022. júl. 19. 11:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor jo buta orvosod lehet,ha meg azzal sincs tisztaban hogy mit ir fel a gyerekednek!


Glutent 6.honaptol szabad adni, raadasul a tapszer amit adsz neki az mindenmentes, hipoallergen tapszer.. szoval akkor megis milyen tejallergiaja lehet a gyereknek tole??


Cserelj inkabb orvost,ha a gyerekkel meg gond van akkor vidd a korhazba es ne egy bolond nore hallgass,aki telefonon keresztul vizsgalja csak a gyereked..

2022. júl. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig lehet tejfehérje allergia. És a Beba HA tejalapú tápszer
2022. júl. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!