Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Allergias baba eseten, sinlac...

Allergias baba eseten, sinlac gabonapepnel nem szamit ha napraforgo olajat tartalmaz?

Figyelt kérdés
A gasztroenterológian elmondtak, hogy dietaznom kell, egy rakat dologra, tobbek kozott az olajos magokra is. Ezzel szemben a sinlacot ajanlottak bevezetesre, ami napraforgo olajat is tartalmaz. En nem ehetek meg nyomokban sem, a babanak meg adjam direktbe? Komolyan nem értem... A haziorvos azt mondta, hogy adjam, ha ezt javasoltak.
2022. júl. 26. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Miért nem kérdeztél rá?
2022. júl. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Gondolom mert mondtak neki, hogy vegyen, megvette elolvasta mi van benne és utána derült ki, ha sztk alapon ment fel se lehet őket hívni ezért.

Azt szokták mondani, hogy ezekbe a termékekbe már kezelve van minden igy kevésbé allergizáló, ha szoptatsz esetleg egyél elsőnek te belőle (bár nem tudom milyen íze lehet) Azt meg kérdezhetem mi alapján mentetek vizsgálatra? Az én babám is rettentően hasfájós bármit eszek pedig már 4 hónapos.

2022. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen igy volt, ahigy 2es irta.

Nekunk veres szeklettel indult, elotte kutya baja nem volt. Meg is lepodtem, mert az elso 2 gyerkocnel pont h hasfajas volt, de veres kaki soha ,:( igaz ők tapszeresek voltak, most vegre sikerult a szoptatas, es ezzel szenvedunk

2022. júl. 26. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!