Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 11 hós ehet panirozott halruda...

11 hós ehet panirozott halrudat kisütve?

Figyelt kérdés
2022. aug. 30. 07:13
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Az ilyen előregyártott micsodákkal várj még. Nem beszélve arról, hogy egyszer találtam benne halszilánkot. Vegyél sovány halszeletet, párold meg.
2022. aug. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%

Inkább mint bolti krémtúrót.

De én nem adtam míg 1, más formában nem találkozott tojással, 2, nem adtam olajban, csak tepsiben sütöttet és 3, nem darálmány halrudat, hanem valódi filét kapott.

2022. aug. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Ehet. Jó minőségű vegyél.


Az "előregyártott micsoda" konkrétan szalkamentes hal.

2022. aug. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Jó minőségűt ehet.
2022. aug. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Én nem adok neki ilyeneket, ha jó minőségű, ha nem. Előre gyártott ételeket a felnőtteknek sem kellene sokat ennie. Ettől ehet, baja nem lesz tőle és két éves kora után én is fogok itthon tartani vész esetére, szóval nem ördögtől való dolog.
2022. aug. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Okes köszönöm akkor ma eszik ebédre. Jó minőségű. Hiszen csak filé

Tojassal már találkozott. Olajjal is legfeljebb papirtorlovel jól atitatom.

2022. aug. 30. 09:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezeket sutoben is lehet sütni, en úgy szoktam :)
2022. aug. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!