Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Könyv a hozzátáplálásról? Egy...

Könyv a hozzátáplálásról? Egy hónap múlva kezdjük, szeretnék felkészülni. 🙃 Nektek melyik könyv jött be? Személyes tapasztalatokat, jó tanácsokat is szívesen fogadok.

Figyelt kérdés
2022. szept. 8. 09:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Saját tapasztalatom alapján, mivel sok fajta módszert kipróbáltam, már csak a blw-t csinálom. Kevesebb macera, nem kell etetgetnem, tudtok együtt enni. Ehhez mondjuk a családi főzést át kell kicsit gondolni (kevesebb fűszer, minimális só, cukrot és mézet ne tartalmazzon, ne legyen olajos). Ez a legpraktikusabb. Az meg egy tévhit, hogy csak akkor ehet darabosabb ételeket, ha van már foga. A rágó és az őrlő fogak nem először nőnek ki, mégis addigra már mindent esznek a gyerekek.
2022. szept. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%

Okos Tímea Kitti könyve (sablonmentes) volt a leghasznosabb.

Megvettem a kiskanál kommandóét is, meg a manómenü könyvét is, de azok kevésbé jöttek be. Van ezekben is hasznos tartalom, de a sablonmemtes egésze egyezett azzal, amit én szeretnék elérni a gyerekemnél. A sablonmentes ugyan blw szemléletű, de ha neked a pürézés szimpatikus,akkor is nagyon hasznos információk vannak benne, és szerintem az alapelvek abszolút beilleszthetők a pürés hozzatáplálásba is.

2022. szept. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

Én is vettem könyvet. Majd én főzőcskézek. Milyen jó lesz. 😂😂

Személyes tapasztalat. Hiába könyv, főzés, flancos kaják ha a gyerek nem akar enni. Elkezdtem. Csináltam. Nem evett szinte semmit. Meguntam a sok kidobált kaját. Vettem üvegeset. Azt valamivel jobban ette. Isten igazából akkor kezdett jobban enni mikor már azt ette mint mi

2022. szept. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Anya, kérek még. Facebookon van egy csoportjuk is (ManóMenü)
2022. szept. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
#3 a blw alapelve, hogy a baba azt eszi, amit a család :)
2022. szept. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Az Anya, kérek még miért lett lepontozva? Én is azt nézegettem...

Nekem a pürézés szimpatikusabb mint a blw. 😬

2022. szept. 8. 10:15
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Jaj, kérdező, nem kell ezt ennyire túlgondolni.
2022. szept. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Végig olvastam a kiskanál kommandó oldalán lévő dolgokat, a védőnő is ezt ajánlotta, ennek megfelelően kezdtem el 6 hónaposan a HT-t. De főzhettem én akármit, a teljes palettát végig próbáltam, semmit, egyetlen kanál pépet sem fogadott el a lányom. Így lett belőle BLW 8 hónaposan, az nagyon bevált.
2022. szept. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az anya, kérek még nem rossz, de a hozzá tartozó fb csoporttól a hajam égnek állt.
2022. szept. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
9 Én ki is léptem mikor a nőci elkezdett pattogni h semmilyen receptet nem lehet megosztani a könyvből 🙄
2022. szept. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!