Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Aki szoptatás után ad pépet,...

Aki szoptatás után ad pépet, az hogy vált ki étkezést?

Figyelt kérdés
2022. szept. 15. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szopitól függetlenül adok, amikor amúgy főétkezés lenne. Bármikor szophat, amikor akar. Napközben egyre kevesebbet kéri, és akkor is csak cumizik inkább. Este és hajnalban szopik többször is, kitartóan, nagyobb adagot.
2022. szept. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Kanalas kajával kezdesz, aztán szoptatsz ha igényli.

Majd eljön az idő h akkora adagot eszik meg, hogy már nem igényli utána a szopit

2022. szept. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezt a kaja kivaltast ennyire vaskalaposan venni. Ha majd eszik annyit, hogy nem keri utana a szopit, akkor nem adsz. Sok baba 12-13 honapos korara erik meg erre.

Szoptattam 3 eves koraig, soha nem varialtam ezen, hogy most ki van e valtva etkezes, nem szamolgattam ilyeneket, ha kert adtam neki, ha nem nem.

2022. szept. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem váltottam ki étkezést. 2 éves koráig szopott. Mindig étkezés után szopottm
2022. szept. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem izgultam azon, hogy kiváltsak étkezést..



Az egyik egyébként sem evett semmit kb.. nála megcseréltem, úgy sem evett sknat de cserébeígy már nem elfáradt, így a szoptatást is hanyagolta, és gyarapodási gindjai lettek, hanme a szoptatással rendben volt a súlya.


Másik gyereknél is szoptatással kezdtem, aztán etettem szilárddal.. ő simán nem kért a cicit, aztán megette az összes pépet..

Vele gyorsan váltódtak ku így is az étkezések

2022. szept. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!