Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 1 éves lányoknak ennyi volt a...

1 éves lányoknak ennyi volt a Babakajak?

Figyelt kérdés

Semmit nem hajlandó már üvegből enni gyumjt sem. Mindent elutasit.

Csak a miénket eszi.

Ha nem akkor konkrétan azt az étkezés képes kihagyni....

Így sem egy golyó a lány 9 kg.

Atalhatunk már saját kajára?

Nyilván nem frissen sült csípős erős kolbászt adok neki...


2022. szept. 18. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
1 évesen már simán, ne viccelj. Jó, mi eleve BLW-sek voltunk, szóval a kezdetektől a miénket kapta, de a hagyományos hozzátáplálás követői is jellemzően már 10 hónapos kor környékén átállnak a szokványos kajákra (megkaptam a védőnőtől a hozzátáplálási táblázatot, és az alapján gondolom ez az alap), én úgy tudom. Meg hát basszus, inkább egye a ti ételeteket, mint hogy éhezzen, nem? Mármint nyilván, ha ti nem csípős nyers húst meg mittudomén, cukorszirupot esztek magában :D
2022. szept. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki inkább.
2022. szept. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen egyes az a baj és azért is írtam ki a kérdést mert zöldséget mi egyáltalán nem eszünk.

Ez viszont baj neki. Egy 1 évesnek kell napi szinten ennie.

És itt most nem a rizibizibe található 3 szem borsóra gondolok.

2022. szept. 18. 19:00
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Ne hülyéskedj!1 évesen csak a mi ételünket ették a gyerekek.Üveges kaját alig ettek.6 hónapig kizárólag anyatej,utána a pár falatot kóstolgatás, aztán pár hónapig vettem bébiételt,de csak hogy ne kelljen mindig turmixolgatni.Amint darabokat is ettek kb8.hónap,már a miénkből vettem ki ami neki való volt.
2022. szept. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Szomorú,hogy nem észtek zöldséget, nem esztek egészségesen.Ő példából tanul.
2022. szept. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Akkor változzatok meg a gyereketek kedvéért. Ne legyetek prolik.
2022. szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Gyerek elött mi sem ettünk nagyon zöldsegeket. De ahogy elkezdtem a hozzátáplálást, onnantól a mi étkezésünk is változott, mert nem főztem 2fele, hanem ugyan azt ettük, csak más formában. 2 hét múlva lesz 1 eves, életében nem kapott üveges kaját. 9hónapos kora óta szó szerint azt eszi amit mi.
2022. szept. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Fél éves kora óta azt eszi mint mi és tökéletesen fejlődik. 1 évesen már bőven eheti azt amit ti. Cukorra, sóra figyelj amúgy meg örülj neki! :)
2022. szept. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem brutál sós-borsos-csípős ételeket esztek, akkor szerintem nyugodtan eheti azt, amit ti. Ennek az a hátránya, hogy nektek is figyelnetek kell rá, mit esztek. Édesanyám egy csomó dolgot azóta eszik, amióta az első gyereknél úgy döntött, hogy nem fog külön főzőcskézni :).
2022. szept. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az h nem esztek zöldséget egyáltalán? Akkor mit, csak hús és rizs, krumpli? El sem tudom képzelni...
2022. szept. 19. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!