Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 18hónapos kisfiam rettentoen...

18hónapos kisfiam rettentoen valogatos,alig eszik.. Mi okozhatna attorest?

Figyelt kérdés
Nagyon keveset eszik,dobal,belenyul a tanyerba legyen szo fozelekrol levesrol. Az etel 3/4et nagy atlagban ott hagyja. Szajzarat kap,mar az elso falatnal ha adnam neki huzza a fejet. Anyatejes meg egyebkent de csak altatashoz.Evoeszkozokkel probalkozunk de meg nem sikeres. Ha en etetem elakarja venni a kanalat de amint hozza kerul csak jatszik. Megfogadtam hogy sose adok neki jatekot eves kozben ami lefoglalna,de sajnos csak ugy eszik normalisabb adagokaz. Nem is zavarna kulonosebben az egesz ha nem fogyott volna a sulyabol. Teljesen kivagyok mar idegileg legbelul. Amugy egy kiegyensulyozott eletvidam aktiv kisfiu.

2022. okt. 2. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Az en kisfiam se akart enni, sajnos még vashiánya is lett, még mindig vérvételre járkálunk. Az áttörés az lett, hogy teljesen levettem az anyatejről. Az eltelítette, nem nagyon kellett neki más kaja. Azóta mennyiséget eszik, es ha egyszer-egyszer nem kér, az sem baj, mert bepótolja, hiszen később megéhezik.
2022. okt. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vashiany itt is van egy kicsi.Szedjuk is a vascseppeket. Nem hiszem hogy a mi esetunkbem az anyatej lenne a gond mert ebed utan azon alszik el,es legkozelebb este altatashoz kap vacsora utan.Gondoltam fogzásra is.De a fogyas nem fer bele meg igy sem
2022. okt. 2. 13:38
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 2.5 éves, még mindig várok a csodára. Annyira keveset eszik, hogy nem is tudom mitől hízik, mitől nő. Ő tejitalozott 1 éves korától, ha nem evett, akkor azt adtam neki, de mostanában azt is elutasítja.
2022. okt. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!