Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen étellel kezdted a...

Milyen étellel kezdted a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés

Most lesz a kicsi 4 hónapos, és kezdjük az ételek bevezetését.


Ti mivel kezdtétek?


2022. nov. 7. 10:48
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
68%

A WHO ajánlás.

A lányomnál még a glutén bevezetését 8 hós kor előtt nem ajánlotta. Majd 3 év múlva már a csapból is az folyt, valamint a WHO is azt írta minél előbb vezessük be. Tehát a ht legelején.

Akkor most essek kétségbe h a lányomat anno "megbetegítettem" vagy után a tesóját?

2022. nov. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
28%

41-es

100 eve meg a patakban mostak.

Hallottal arrol a szorol, hogy tudomany ? Ami naponta fejlodik?

2022. nov. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
12%
Nem megyek senkihez oda az utcán,de ha megkérdeznek, akkor válaszolok.Ez marha jó példa volt,de csak mert téged az eszedért szeretnek 🤣🤣😉.Nevetséges vagy! Mondom,csináld ahogy akarod.De ha nem Magyarországon élsz,és ott,ahol élsz megmondták mit adj, akkor miért kérdezed meg egy Magyar kérdezős oldalon?Nem én vagyok a buta,de te hidd ezt.De csak mert téged az eszedért szeretnek!(vagy legalábbis ezt hiszed)Ja és te olvasd el,hogy mit írtam.Leírtam,hogy mivel kezdtük,csak azt is,hogy korán vagy,és nem kellene még 4 hónaposan hozzátáplalni.Az,hogy neked ez nem tetszik,meg itt még pár anonim valakinek,aki lehet,hogy 20 év múlva jön rá,hogy nem kellett volna,az már más kérdés.Ha pörköltet eszik nokedlivel, akkor holnapra járni is megtanul🤣
2022. nov. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
72%
6, az semmi, az én gyerekem a homokozólapátot is szalvétával fogta meg. 🤦‍♀️
2022. nov. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
76%

40!

Ugyan ez fogalmazódik meg bennem minden ilyen válasznál. Hogy van aki még hisz nekik bármit is?!


Eladták a lelküket a gyógyszergyáraknak (is), persze hogy nem fogják azt mondani, hogy etesd étellel. Minél tovább tápszeres, annál nagyobb a haszon...

2022. nov. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
82%

Mostanság ez mi, hogy van pár önjelölt okoskodó minden kérdés alatt, és mindent jobban tudnak?

Ez az 5 gyerekes nagyokos is, már nem először fossa a hülyeséget. Mondjuk ha 5 gyereke van, nem tudom hogy tud egész nap a gyakori kérdéseken hittéríteni.


A másik meg ez az ékezet nélküli apostol. 🤣



Who?🤣

Minden évben mást találnak ki.

Ez a pár majom meg minden ilyen jellegű kérdés alatt ott makog.

2022. nov. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
0%
5 gyerekes nagyokos?Fossa a hülyeséget?🤣🤣🤣Ok.Akkor ti tudjátok jobban.Telefonról vagyok amúgy főzés közben pl.Nem egész nap,csak napjában többször idetévedek.Mondjuk ameddig kel a kenyér,vagy a kifli tészta.És képzeld el,még a gyerekekkel is tanulok,meg játszok is,van főtt étel is,és ma még futni is elmegyek.Kapjatok akkor be a bal bokámat!Minden jelenlegi ajánlás szerint 6 hósan kezdődik a hozzátáplalás.100 évvel ezelőtt az engem,meg sok felelős szülőt nem érdekel.Továbbra sem értem,ha nem itt él,nem az itteni szokásokra,ajánlásokra kíváncsi valaki, akkor miért itt kérdez.Akkor abban az országban kell megkérdezni az arra illetékest.A személyeskedő,buta kommentek meg...Hát ezek szerint ti vagytok az okosak,én meg csak fosom a hülyeséget.Még mondjuk semmi hiteltelent nem írtam,azzal ellentétben,akinek a gyereke semmit nem vesz a szájába csak a kaját,és 6 hónaposan egyedül eszik.Igaz,hogy a 6 hónapos státusz vizsgálaton kérdés,hogy a lábát pl a szájába veszi-e,mert a jól fejlődő baba igen.Pár majomra nem is reagálok,mert azok meg az állatkertben vannak.Az a baj,hogy nem én gondolom magam okosnak,hanem ti,miközben nem vagytok azok.De mondom,csináljátok akkor,csak akkor nem kell itt érdeklődni.Meg kell akkor kérdezni a gyerekorvost,a védőnőt,vagy mittudom én hogy hívják ezeket a szerveket franciaországban.Amúgy is álszentek vagytok,mert más kérdés alatt azt szeditek ízekre,aki mondjuk bébiételt ad nem főz,vagy pont fordítva.Itt meg most mindegy,de aki azt mondja,hogy még semmit,mert fiatal a baba,az idióta.Hát oké.
2022. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
14%
Elozo, hagyjuk, ezeknek hiaba magyarazunk, nem vagyunk egy szinten.
2022. nov. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem sem.🤣 Tényleg hagyjuk!
2022. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
74%

Az biztos h nem. Az 5 gyerekes minden kérdésnél azt hiszi h ha neki 5 gyereke van akkor mindent tud.

Nagyon nem a gyerekek számától függ ám hogy mennyire vagy jól tájékozott, hogy mennyire csinálsz valamit helyesen.

De Te tényleg ahová írsz az 5 gyerekem van kártyát lobogtatva bődületes marhaságokat hordasz össze.

2022. nov. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!