Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Érdemes direkt babáknak...

Érdemes direkt babáknak tervezett turmixgépet venni? Ti milyet vettetek?

Figyelt kérdés
Csak egy botmixerem van, tervezek venni egy turmixot e hét folyamán. Köszönöm a válaszokat!
2023. febr. 1. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Simán botmixerrel toltam végig a hozzatáplálást.
2023. febr. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat vettem, ami pároló is egyben. Belekockázom a kaját, megpárolom, aztán tartály megfordít, és pürésít. Nagyon szeretem.
2023. febr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Én akartam venni párolós turmixgépet, de végül mint kiderült nem érte volna meg. Olyan 4 hétig pépeztem neki botmixerrel, de semmit nem evett meg, szenvedés volt. Aztán fogtam és egy villával összetörtem neki a kaját, meg belepakoltam egyben etetőhálós cumiba, úgy mindent megeszik.
2023. febr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
#3 vagyok, ezzel azt akartam amúgy mondani, hogy előre lehet nem érdemes megvenni, nem minden gyerek pépevő, aztán ha mégis, akkor meg nagyon jól tud jönni.
2023. febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom imád enni, így szerintem nagyon megérte, HASZNÁLTAN.

2 hete párolgattam, botmixeltem, mosogattam és egy műanyag botmixert el is törtem, amikor úgy döntöttem, hogy csinálja ezt a bánat. Felcsaptam a marketplace-t és vettem egy bébiétel készítőt, ami párol és pépesít is.

Szerintem nagyon megkönnyíti az életet és nem mellesleg iszonyat jó állagú püréket kreál a nyers, keményebb dolgokból is (pl. alma). Már darabosat is eszik a kislányom, de még mindig sokszor használom pl. a darabosak párolására, vagy a babacsinta hozzávalóinak összemixelésére, meg ilyenek. Én imádom, hogy ott lehet hagyni, nem kell rá figyelni, majd szól, ha kész a párolt cucc benne.

Ha megkönnyíthetjük a dolgunkat, könnyítsük meg! DE! Ettől függetlenül én azt mondom, hogy annyit nem ér, amennyibe egy új ilyen márkás masina kerül! Én 10 ezer forintért vettem tök jó állapotban használtan, erre azt mondom, hogy nagyon megérte. Hatszor ennyit biztos nem adnék érte.

2023. febr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nélküle élni, de ezerszer kényelmesebb vele.

Csak második gyereknél ruháztam be rá, akivel nagyon hamar darabosra váltottunk, de még így is megérte nekem. Azóta is használom. Krémlevesekhez, szószokhoz szoktam elővenni.

A legjobb benne, hogy még minimálisan se kell rá figyelni. Nincs az, hogy a gyerek nyakon f.ta magát, közben meg leég, kifut...

Én újat vettem, de sokszor van akciózva, érdemes figyelni.

2023. febr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Eszik pépesített gyümölcsöket/zöldségeket, nemrég kezdtük el a hozzátáplálást. Emiatt is jött fel bennem, hogyha veszek, akkor most veszek egyet, míg tényleg naponta szükséges, de ugye melyiket? 😊

2023. febr. 1. 14:45
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha az a kérdés hogy érdemes -e venni, miért kell lepontozni azokat a válaszokat, amik szerint nem feltétlenül szükséges? Vagy már előre el volt döntve hogy érdemes és akinek más a véleménye, az nem hasznos?
2023. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8, aki nem vett, hogy tudná, hogy érdemes-e? :)

Csak azt tudod, hogy elvoltál nélküle is.

De aki vett/kapott, az mindkét oldalt ismeri.

Igen, lehet helyettesíteni párolókosárral és botmixerrel.

Ahogy lehet villával is törni az ételt.

Nem lesz attól rosszabb, de ezek a készülékek időt és mosogatnivalót is spórolnak.

Ami kincs.

Kb. mint a szárítógép... Anélkül is lehet élni, de könnyebb vele

2023. febr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Nekünk egy széles nyílású sencor smoothie készítőnk van, azzal turmixoltam. Biztosan könnyebb azzal, amelyik meg is párolja, viszont az én gyerekem 8 hónaposan tejesen leszokott a pürékről, így a turmixot két hónapig használtuk csak. Nekem nem érte volna meg a magasabb árú babapüré készítő emiatt.
2023. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!