Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen robot gépet használják...

Milyen robot gépet használják az ételek apritásához?

Figyelt kérdés

Van egy hatalmas turmix gépem. Abban csinálom a babának a hamijat,de ebbe azert kell mennyiség, hogy összedolgozza a dolgokat krémmè.

Szeretnék venni egy kicsi robotgépet. Olyat amibe belerakom és nem csak egy botmixer.

Valaki használ ilyet?

Olyan sok fajtát lehet kapni,nem igazodok el közöttük. Mire figyeljek,ha veszek egyet?



2023. febr. 19. 03:59
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

hogy kis mennyiséggel is dolgozzon :) + a teljesítmény, szétszedhetőség, mosogatógépben mosás... te tudod hogy neked mi fontos :) én botmixert használok, szeretem. vannak pl az aventnek is kombi gépek, párol turmixol.

a nagyobb mennyiséget porciózva fagyaszthatod, persze attól függ, mi az.

2023. febr. 19. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyit tudsz rászánni, de nekem ilyen van, és ezer másik dologra tudom használni a bébiételeken kívül. A pici tartállyal egy egy zöldséget, gyümölcsöt is le lehet turmixolni és olyan krémes lesz tőle, mint a bolti püré.


[link]

2023. febr. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, és minden részét, ami érintkezik az étellel, szétszedhető és mosogatógépben mosható.
2023. febr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mappy párolt és turmix egyben. Kis mennyiséget is tökéletes simára turmixol
2023. febr. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

A helyedben ezt azért átgondolnám, nem csak az anyagiak miatt, hanem a +1 kerülgetni való gep miatt is.

Nekem bizony az elején a botmixer tett jó szolgálatltot, később meg a hatalmas turmixgép.

Annyira rövid ideig tart az az időszak, amikor csak pépeset és kus adagot eszik, hogy szerintem ezért teljesen felesleges a meglévő eszközökön kívül másra beruházni.

De persze a te döntésed.

2023. febr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2! Pont ilyesmire gondoltam , köszönöm!!!

4 ez nagyon szuper! Köszönöm -nem ismertem,csak az aventeset!!!!

Nagyon jók,alszom rá egyet hogy melyiket válasszam.

2023. febr. 19. 15:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Örülök. :) Én ezt nagyon jó szívvel tudom ajánlani, fűszer darálónak, aprítónak, smoothie makernek is zseniálisan működik a babapürék mellé. #2
2023. febr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. Én az aventeset túlárazottnak tartom, lutri volt hogy jó lesz-e a mappa de nagyon bevált. Most 2,5 éves de a mai napig használom ha pl csak 2 személyre párolok ebédre valamit gyorsan.
2023. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!