Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 9 honapos baba ehet krémtúrót?

9 honapos baba ehet krémtúrót?

Figyelt kérdés
2023. febr. 28. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Bevezetted a tejterméket? Ha igen ehet, de én nem adtam mert tömény culor
2023. febr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Régebben az Aldiban lehetett venni natúr krémtúrót. 0,5 kg kiszerelésben volt, és tényleg krémes volt. Én mindig ahhoz tettem gyümölcsöt a lányomnak. Nem tudom, még van-e olyan?
2023. febr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Ehet,de csinálj inkább házit, a bolti tele van cukorral, aromákkal. Én pici tejföllel, vagy natúr joghurttal szoktam átturmoxolni, meg megy bele valamilyen gyümölcs.
2023. febr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
1-es, írta hogy milyet akar adni? Én nem látom.
2023. febr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Ehet tejterméket, de én sem adnám neki a boltit.
2023. febr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk 8 hónaposan ajánlották a tejtermékek bevezetését, be is vezettem, nagyon szerette. Van bébiétel verzióban is krémtúró, de házilag is annyi, hogy gyümölcs+túró összeturmixolva. Nekünk van kicsi turmix, azzal egyszerűbb ezt összedobni, mint egy főtt krumplit.
2023. febr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni 250 grammos kiszerelésben talán a lidl-ben krémesebb túrót, azt szoktam neki adni gyümölccsel! 9 hónapos szintén, de a tejtermékek bevezetését nem ezzel kezdtük.
2023. febr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Ha már kapott tejet, akkor ehet. Nyilván házi készítésűt, mert a bolti az minden csak nem krémtúró. Tömény cukor.

Én banánt szoktam villával összetörni, rá a túró és natúr joghurt, nagyon finom és egészséges.

2023. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 flora08 ***** válasza:
27%
Ha bevezetted már a tejtermékeket, nyugodtan adhatsz neki. Boltit is. Semmi baja nem lesz, ha néha veszel neki egyet. 🤦
2023. febr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!