Hogyan etessem a kisfiam?

Figyelt kérdés
Par napja lett 6 honapos a kisfiam. Elkeztem a hozzataplalast de nem tudom hogy hogyan ültessem. Ülni meg nem tud ezert szekbe meg nem akarom rakni. Egyenlöre ugy kostoltatom hogy a kezemben van. De gondolom par honap mulva mar többet fog enni es azert eleg nehez tartani. (Közel 9kg) azt olvastam hogy a babak csak 9-10 honapos körül ülnek maguktol. Addig fognom kell miközben etetem? Arra lennek kivancsi hogy ti hogyan oldottatok meg a baba ülteteset amig nem tudott ülni?
2023. ápr. 8. 05:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Én autósülésben etettem őket, amíg nem tudtak ülni.
2023. ápr. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Az etetőszék ami nekünk van, dönthető. Szóval arra a pár percre amíg azt a 2-3 kanálnyi pürét megette simán beraktam.
2023. ápr. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%
Hordozóban vagy pihenőszékben etettem a lányaim
2023. ápr. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%

4 hónaposan kezdtem mind a 2 gyerekkel. Pihenőszékben, félig döntve.

7hónapisan meg már simán ültek nekem az etetőszékben.

2023. ápr. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Ölben tartva a legbiztonságosabb. Döntött etetőszékben könnyebben félrenyelhet.
2023. ápr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%
Vannak dönthető etetőszékek.
2023. ápr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

Előbb eldöntöd, hogy mi a fontos: tolni belé a pürét vagy biztonságosan etetni.

Ha utóbbi akkor egészen addig maximum ölben fogod, feltéve hogy ahhoz elég a fej - törzs koordinációja (ha nem, akkor egyáltalán nem kellene etetni még), amíg ki nem ül. Igen, akkor is ha 9 kiló és akkor is, ha 1 évesen tanul meg ülni

Vagy teszed pihenőszékbe, autósülésbe és kockáztatod, hogy félrenyeljen.

2023. ápr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Hagyjuk már egymás paráztatását. A gyerekem szájpadhasadékkal született. Orrán, száján jött vissza a tápszer büfinél. 5 hónaposan kezdtem kóstoltatni, dönthető etetőszékben. Nem megtömni kell a gyereket, hanem épphogy valamennyit rakni a kanálra, hogy megismerje az ízeket. Így is volt, hogy az orrán jött vissza a püré, de soha nem nyelt félre, pedig náluk hamarabb előfordul.
2023. ápr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Kezdetben pihenőszékben,vagy az ölemben,később dönthető etetőszékben. Egyébként nálunk pl. a pihenőszékben pont olyan pozícióban volt(ami állítható),mint az ölemben.
2023. ápr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszotokat!
2023. ápr. 10. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!