Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan készítsem el a joghurto...

Hogyan készítsem el a joghurtot, és a túrót, hogy megegye?

Figyelt kérdés

Szerettem volna a kislányomnak natúr görög joghurtból csinálni gyümölcsös joghurtot, de nem kell neki. Csak öklendezik tőle, mert bárhogy csinálom savanykás. Eleve problémánk van a gyümölcs evéssel, de gondoltam majd egyszer jobb lesz. A natúr joghurt, túró sem kell neki, mert az is savanyú a számára.

Ötletem sincs, hogy mivel tehetném édesebbé. A banánt sem szereti,pedig az édes, meg attól székrekedése lesz mégjobban, mint amúgy alapból is van.

Csak így sem tejterméket nem akar enni, se gyümölcsöt, szóval alig tudok neki valamit csinálni tízóraira, uzsira.

A darabos ételekkel meg eléggé hadilábon állunk még.


2023. ápr. 21. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mascarpone gyümölccsel?
2023. ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki szereti a túrót meg a joghurtot. Ezek szerint ő sem. Szuksege sincs rá. Adj neki sajtot, ha mindenképp kell a tejtermék.
2023. ápr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Enyém szerette a párolt körtét. Datolyát szokták még használni édesítésre.
2023. ápr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Milyen idős?

Az én kislányom sem szereti ezeket. Inkább joghurtos gyümölcsöt csinálok neki, mintsem gyümölcsös joghurtot. Egy körte mondjuk, 1-2 babapiskóta, vagy babakeksz (tudom fujj fujj cukros), plusz egy kis joghurt, vagy a túró és tökre elveszi a kesernyés ízt.

2023. ápr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Csak pici joghurtot/ túrót tegyél abba a gyümölcsbe amit szeret.
2023. ápr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Az öklendezés normális. Pláne új dolognál. Kínáld többször, el fogja fogadni.
2023. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Én összeturmixolnam a gyümölccsel, olyan állagban és ízben talán megenné.
2023. ápr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél görög joghurtot, az kicsit se savanyú, magában is finom.
2023. ápr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket, de sajnos nem akar szinte semmilyen gyümölcsöt enni. Egyébként írtam is, hogy görög joghurttal próbálkoztam, és azt találta savanyúnak.

Amúgy 10 hónapos.

2023. ápr. 22. 01:11
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte az én lányom se fogadta el. Kínáltam többször, aztán egyszer rákapott. Azóta szívesen eszi.
2023. ápr. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!