Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 4 hónapos baba, bébi ital?

4 hónapos baba, bébi ital?

Figyelt kérdés

Lányom 4 hónapos, ma kapott elsőnek őszibarackos bébi italt (4hós kortól), 30 ml meg is ivott egyből, ízlett neki. Nem mertem többet adni.. nincs rá írva egy nap hány ml/ hányszor ihat

Tudnátok ebben segíteni?


2023. jún. 5. 13:55
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:

Dél fele kapott, akkor szokta kóstolni a bébi ételt is., viszont azt most nem kapott, inni kapott helyette

Ezt így jól csináltam? Vagy mellette kellene kapjon bébi etelt is? Még csak kóstoljuk, 1 maximum 2 kicsi kanállal

2023. jún. 5. 13:57
 2/37 anonim ***** válasza:
30%
Attól hogy ivott, a minimum a tegnapi mennyiséget add neki kóstolásból is.
2023. jún. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ebben volt cukor?


Próbáld a vízhez szoktatni, ha 4 hósen cukros itallal kínáló, jó eséllyel nem fogja szeretni a vizet.


:)

2023. jún. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Nem, cukor menteset vettem :)

Vizet nem issza.. 2 etetés között javasolta a dr nő de max 3 korty és ennyi… köpi ki. Naponta 4-5 alkalommal kínálom vizzel, de nem kéri. Ezt egyből megitta

2023. jún. 5. 14:06
 5/37 A kérdező kommentje:
#3 as válaszoló. Irhatok privát üzenetet? Már több kérdésemre is írtál választ, lenne még egy csomó, tapasztalat gyûjtésként🫣🫣
2023. jún. 5. 14:07
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Persze 🙈😅


Ez azt jelenti h megint sokat vagyok itt 😂

2023. jún. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Tápszeres baba?

Ha jót akarsz a fogainak, ne szoktasd rá a gyümölcslére.

Persze, hogy nem issza meg a vizet, 4 hós, gondolom hidratálódik máshonnan. De ha rászoktatod a gyümölcslére, borítékolhatod, hogy sosem fogja meginni a vizet.

2023. jún. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
85%

4 hónaposan az a pár korty víz pont elég. A fő tápláléka úgyis tápszer gondolom, ami mellé pedig nem kell víz.

Kínáld meg gyakrabban vízzel ha azt akarsz neki adni, de ilyen picit nagyon nem hasznos raszoktatni az édes innivalóra. Akár cukormentes, akkor is tele van gyümölcscukorral. 4 hónapos még csak, ráérsz 2 évesen elrontani.

2023. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

#8 Jajjj, nektek minden elrontás🙈 Akkor csak zöldséget meg gyümit egyen a baba, soha ne egyen chipset, csokit, ne igyon rostost?

Úgy nevelem ahogy akarom, nem elrontás, csak amit éppen kívánni fog azt kapja meg😊 Most lehet én vagyok a hülye, de sose értem azokat pl a boltba kér egy csokit a kisgyerek és nem kap….

2023. jún. 5. 15:01
 10/37 A kérdező kommentje:
Nem mostanra értettem a chips csoki dolgot nyilván, mielőtt belémkötsz. Baba szó helyett, gyerek., bocsika
2023. jún. 5. 15:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!