Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6 hónapos tápszeres a kisfiam....

6 hónapos tápszeres a kisfiam. Pizsma hamit szeretnénk kipróbálni,de előtte tapasztalatok érdekelnek.Nem fáj a babák hasa tőle? Laktatós?nem kelt fel éjjel a baba enni ha azt kapta vacsira?

Figyelt kérdés
2023. szept. 4. 17:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
6 hósan én biztos nem adnék olyat neki amiben tej van, de te tudod.
2023. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Ha megnezed az osszetetelet akkor tejpor, liszt, cukor és olaj. (vitaminok, izesitok stb)

Ez semmikeppen sem megfelelo es javallott egy 6 (8-10-12-16-18-3245) honapos szamara.

2023. szept. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Ne akard kiprobalni az ilyen cukros lottyoket.
2023. szept. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%

6 hónaposan ilyen tömény cukrot nem adnék.

14 hónapos a lányom, még mindig többször kel enni. Tudom milyen fárasztó. De ha már most cukorral tömöd, akkor 30 évesen ülhet majd az orvosnál inzulin rezisztencia, 2 tipusú diabétesz, vastagbél rák miatt. Na melyiket kívánod neki?


Bocsi. Tudom erős volt. De ha már 6-12 hósan cukorral van tömve szerinted 30-40 évesen nem lesz következménye?

Nézz szét a helyi gasztrón...tömve van. Nagy része a helytelen táplálkozás miatt jutott oda.

2023. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

Semmikor nincs szüksége arra cukros-lisztes-tejre, pláne nem 6 hónaposan.


Akkor fogja átaludni az éjszakát, ha megérett rá az idegrendszere, nem akkor, ha megtömöd ilyen szrral.

2023. szept. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Tömény cukor, sosem adtam ilyeneket a fiamnak
2023. szept. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Próbáld meg a Sinlacot inkább vacsira. Csoda lenne, ha 6 hósan átaludná az éjszakát. Ezt azért ne várd el 😃
2023. szept. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Vagy esetleg az ilyen marketingelt, de felesleges ‘baba’ etelek helyett kaphat valtozatos es taplalo etelt: zoldseget, hust, huvelyeseket.
2023. szept. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Úgy látom, hogy itt nem tudnak értelmesen hozzád szólni, akkor majd én megteszem.

A németországi ajánlások szerint 6-8 hónaposan már bevezetheted a tejet az étrendbe. Ha evett glutént, és minden rendben, akkor szuper. Ha ez megvan, nyugodtan adhatsz neki Pizsama hamit. Én tejpépet hígítottam táppszerrel.

Nem tudom, furcsa módon a gyerekek 90 százaléka eszik valamiféle édességet, csak a gyakorin nem ad senki semmit a gyereknek. Persze dugiban eszik a Snickerst anyuék de mindegy. Jóó tudom, nem, csak 1 banán a megengedett, méz helyett meg az aszpartám. Gondolom az embernek van annyi esze, hogy nem ad a gyereknek egy fél tábla csokit.

A kioktatás meg elég gáz, miből gondoljátok, hogy nem ad neki tartalmas ételt?

2023. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%

Azért utolsó láttad te mennyi cukrot tartalmaz??

Nálunk belefért 1 kis babakeksz ennyi idősen napközben, de hogy ennyi cukorral altassam este, hát az nem. De tudom, valakinek ez fullra okés.

Hosszútávon szerinted jó neki??

2023. szept. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!