Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Pulykát, májat és tojássárgájá...

Pulykát, májat és tojássárgáját először hogyan készítetted a babának?

Figyelt kérdés

Pulyka, máj csak simán natúr megfőzve, és bele főzelék be vagy gyümölcshöz? Pürézünk még.


+ a Hal kérdés: hol és milyen fajtát érdemes venni ilyen piciknek?


Köszi előre is!



#hal #Pulkya #Tojássargaja
ápr. 3. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Husit, májat én simán megfőztem, összetörtem és krumplihoz/édeskrumplihoz/sütőtökhöz kevertem.

Tojást egybe adtam azonnal. Lereszeltem a kis lyukú sajtreszelőn, belekevertem valamibe.

Halat nem tudom milyet vettem, ami épp jó árba volt és tuti szálkamentes.

ápr. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Halat tőkehalfilét, lazacot és tonhalat kapott eddig.
ápr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindkettőtöknek!! :)
ápr. 4. 21:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Én halat inkább halas bébiétel formájában adtam. Úgy rémlik DM-es lazacos bébiétellel kezdtük. Nekem már nagyobb (4 és fél éves) a lányom de gondolom még kapható. Biztosan finom, mert azóta is nagy rajongója a halételeknek.


Tojássárgáját megfőztem és fokhagymanyomón átnyomtam, bele a főzelékbe.


A húsokat megfőztem és a főzőlével összeturmixoltam, jegkockatartóban lefagyasztottam és szintén a főzelékbe tettem mindig 1 kockával.


Májat szintén megfőztem levesben majd fokhagyma nyomón átnyomtam, bele a főzelékbe vagy csináltam sült alma + főtt májból májkrémet.

(Azt még mi felnőttek is ettük, csak kellett bele pluszba nekünk fűszer..)

ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!