Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha eddig csak pépeset evett a...

Ha eddig csak pépeset evett a kislányom, most elkezdenénk a darabosat akkor csak azt érdemes adni a továbbiakban vagy lehet felváltva?

Figyelt kérdés
Elég sok püré megmaradt, viszont már úgy látom hogy készen áll a darabosra is.
ápr. 9. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

En adtam neki, sot, a mai napig kap meg gyumolcsos bebietelt (1 eves), ezekkel dobom fel a kulonbozo kasakat vagy palacsintahoz kapja, turoba, joghurtba, ilyesmi.


De en amugy talan ugy csinaltam, hogy amikor darabosan kezdett el enni, akkor egy darabig csak azt adtam neki, nehogy osszezavarjam. De lehet ennek nincs jelentosege.

ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én üvegesből vettem őket sorban, volt így átmenet neki, most 18 hónapos, de simán adok olyat, ami pl simán gyümölcs püré, van amikor meg csak villával van max törve az étel, stb. Nyugodtan egyen vegyesen a tiéd is.
ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Még csak próbálkozik a darabossal, nem eszik mennyiségeket, a pürével viszont már egész szépen haladtunk. Kicsit tartok attól, hogy visszaesne a súlya, ha teljesen leállnék a pürével.

Viszont neki nem megy a pürében darabok verzió, attól ökölődik.

ápr. 10. 06:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az öklendezés normális, védekező funkció, hogy ne menjen le túl nagy falat. Szokatlan neki még a darabos, ezért van.
ápr. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon pici falatkák legyenek, darabosak, még tanulja, azért öklendezik, fura neki, ne aggódj, elmúlik . Püré is menjen, nyugodtan.
ápr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom persze, hogy normális ha öklendezik csak érdekes hogy a sima darabostól nem csinálta a pürében való darabkáktól viszont igen. A védőnő erre csak annyit mondott, hogy mert nem számít rá, hogy lesz a pürében szilárd.
ápr. 10. 10:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg kell szoknia.
ápr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!