Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 3,5 hónaposan otthon elkészíte...

3,5 hónaposan otthon elkészített párolt alma?

Figyelt kérdés

Szerintetek megmerjem próbálni?

Olyanok tanácsát kérem, akik korán kezdték a hozza táplálást, nem akik 6-7-8 hónaposan



máj. 17. 09:54
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
85%

Legalabb varj meg egy kicsit, hova sietsz?

3,5 honapos, vilagat alig tudja.

máj. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
85%

Tanácsot az kér, aki bozonytalan.

Ha te eldöntötted, hogy elk...od a gyereked, akkor csináld egyedül!

máj. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
53%
Mi 4 hósan kezdtük védőnő és gyerekorvos ajánlásával.
máj. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
95%
Én nem vagyok ellene a korai hozzátáplálásnak, de a 3,5 hónaposnak baromi korán van. Legalább még várj egy hónapot. Hova sietteted ennyire a dolgot?
máj. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Már nagyon kiváncsi vagyok, hogy mennyire jön be neki. Anyukám is mondta, hogy ő nálunk is elkezdte 3 hónaposan, szerinte nyugodtan próbáljam meg és lekopogom semmi bajunk nincsen, mindegyikönk brutál jo evő a mai napig.
máj. 17. 10:16
 6/52 anonim ***** válasza:
92%
Ne, ne próbáld meg! Ne cseszd szét szándékosan az emésztőrendszerét. Nem ér rá még egy életen át almát enni?
máj. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
92%

Jo az en idomben mar 2 hetesen almalevet kaptam, de fel tudom fogni esszel, hogy valtoznak az idok es nem kell kovetni a 30 evvel ezelotti hulyeseget.

Abbol baj nem lehet, ha megvarod szepen, amig egyaltalan nyitott lesz a hozzataplalasra.

Egyebkent is a lenyege ennek az volna, hogy megtanuljon majd enni. Egy 3 honapos mit tanul meg? A kanalat is kiloki a szajabol meg.

máj. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
90%
Ha eldöntöttétek a kedves mamával, akkor minek kérdezed!?! Te magad is érzed, hogy korai, de most jöttél, hogy anonim mancik megerősítsenek és eleve csak a megerősítő válaszokra vagy kíváncsi. Grat...
máj. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
90%
Jó eséllyel reflexből fogja kilökni a kanalat a szájából a nyelvével. ISZONYAT korai.
máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Néztem külföldi videókat, ahol már 2 hónaposan vezetnek be ételeket a babának! Millió videó van fent, ahogy egy 3 hónaposnak adnak püréket! Én csak kiváncsi voltam, hogy van e valaki, aki ennyi idős korban kezdte és ha igen, akkor hogy ment neki. A tapszertol nem igazán hízik és nem is erősödik úgyhogy muszáj valamit ki találnom
máj. 17. 10:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!