Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mindent bevezettek a táblázatból?

Mindent bevezettek a táblázatból?

Figyelt kérdés
Van amit felnőtt létemre se ettem vagy max 1x felnőttként (avokádó, mango, quinoa stb.) az ilyesmiket is bevezettétek?
máj. 22. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Milyen táblázatból?

Kap/kapott ilyeneket, mert mi is esszük. Nem használtunk semmilyen táblázatot.

máj. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis. Marmint mondjuk en alapbol nem neztem semmilyen tablazatot, de a gyerek is nyilvan nagyjabol ugy etkezik, ahogy mi, ezert olyanokat nem nagyon kapott, amit mi se eszunk.

Persze vannak kivetelek, pl maj es meg par hus, amit mi nem szeretunk, de a kisfiam igen, igy szoktam csinalni. De nem adtam neki meg mittudomen, sarkanygyumolcsot, mi se nagyon veszunk :DD

máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

A 70-es 80-as evekben volt divat a "tablazat". 2024 et irunk, itt az internet vilaga, kicsit muvelodj , fejlodj.

MINDEN adhato 6 honapos kortol, kiveve mez. Nem kell semmit vezetgetni.

máj. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem, én sem eszem meg a legtöbb dolgot.

Már iskolások a gyerekeim, de olyanokat megesznek ott amiknek a gondolatától is rosszul vagyok...

máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
A táblázat egy elavult baromság. Nem az alapján etettem a lányom. Azt eszi, amit mi, így pl itthon sosem kapott káposztát, mert nem szeretem, nem főzök. A bölcsiben megeszi.
máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Sosem nézegettem táblázatot.

Es a felsoroltakat én sem ettem még, nem hogy a gyerekek

máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Csak azokat amiket egyébként is eszünk. Pl az avokádó mi nem esszük neki se adtam.
máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Én mindent amit tudok bevezetek. Esetleg ami extra drága vagy nem szerezhető be itthon azt nem, de mást mindent.

Van olyan amit nem szeretek, de a férjem igen neki is meg szoktam főzni, így a gyereknek is megcsinálom.

Úgy vagyok vele új ízt megkóstolni sosem késő. Amiket írtál például mangót terhesség alatt ettem először és azóta is eszek, mert ízlik. Addig totál kimaradt az életemből.

Sok anyukát ismerek akik használnak táblazatot. Egyet én is, de nem mint szentírás. Inkább mankónak mondanám. A vedőnönk csinálta és csapongok rajta amit ő maga is ráírt, hogy lehet nem kell szigorúan venni. Abban segít, hogy lássam kb mi van már meg hol tartok. Egyszerübb ezen pipálgatni nekem, mint fejben tartani. Én egyszerre nem adok mindent, mert az elején volt kis bajunk az egyik étellel így kicsit finomabban haladunk.

máj. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Eleinte nézegettem a táblázatot, aztan rajöttem hogy volt amit már az előírtnál 2 honappal hamarabb kapott mert benéztem😆

Nekünk is küldött a védőnő, meg elkezdi hogy adjak neki avokádót hogy a semleges ízt is szokja..hát gondoltam magamba elég sok semleges íz van, a krvadrága avokádón kívül de mindegy..türtőztettem magam, nem röhögtem fel.

Én próbálom úgy csinálni hogy az észszerűség határain belül legyek, de próbálgatom is, kapott pl mangót de nem azért mert a tablazatban volt, hanem mi szeretjük( mondjuk mi a konzervet , nem ezt az eretlen izét ami a boltokba kerül). Neki nem izlett, nem eröltettük. Igazaból próbálunk hazai dolgokat adni, nem istentudja honnan idehozott egzotikus valamit. Semmi baja nem lesz ha később eszik ilyeneket. 10, 5 hónapos már kapott epret meg málnát mert mamáék kertjében most van, hiába a szent táblazat szerint csak 1 évesen kéne adni.

máj. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!