Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6,5 hónapos kislányom 3 hete...

6,5 hónapos kislányom 3 hete hozzátáplálom, főzelékkel. Szépen eszik, azzal semmi gond, de amikor megeszi az adagját nekiáll ordítani, alig tudom megvigasztalni. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Próbáltam én mindent,lassabban adni,kisebb falatokat...szoptatni utána ,de csak ordít.Valaki hasonló tapasztalat?

2012. jún. 27. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Vizet adsz neki? Nem lehet hogy szomjas? Vagy nem elég neki, és még éhes?
2012. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az adagját te szabod meg vagy ő mutatja, hogy elég?
2012. jún. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kérdésekre válaszolva..:) igen vizet adok közben,iszik is....az hogy elég-e neki "ő szabja" azért gondolom,hogy éhes nem marad,mert szokott hagyni belőle...szinte mindig.szóval ez úgy néz ki,hogy etetem-etetem....aztán egyszer csak nekiáll feszíteni,ordítani....próbáltam azt is hogy adom neki tovább..hátha nem voltam elég gyors,meg azt is,hogy kiveszem a hordozóból,de mind2 esetben ordít...amúgy cici sem kellett neki...annyi történt,hogy tegnap este a tarkójában volt 1 kullancs,kiszedettük.lehet hülyeség de nem az bánthatta? elég nagy haja van nem vettem észre neki :((((((((( bár elég pici is volt a dög...
2012. jún. 28. 08:45
 4/5 anonim válasza:
Szerintem megfájdul a hasa vagy nehezet adolneki vagy sokat .próbáljmeg egykis őszibarack pürét vagy valami pürésített gyümölcsöt.kezdetben mit adtal neki?a kullancs dolog előtt nem volt ien a kicsi lány?
2012. jún. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ma kipróbáltam azt,hogy jóval kevesebbet adtam neki,nagyon kicsi falatokban.Igen lehet,hogy sok volt neki,megfeküdte a pociját....annyira falja a kaját nem gondoltam ,hogy ez lehet.De végül siker lett,nem sírt,kicsit még cicizett is ...remélem így marad,aztán majd lassan növelem csak az adagját...
2012. jún. 28. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!