Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Habarást és rántást (pirospapr...

Habarást és rántást (pirospaprikával) mikortól ehet a baba a főzelékében?

Figyelt kérdés

2012. szept. 19. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

habarás ugye tejföllel készül, azt elég későn lehet, amikor a tejfölt bevezeted. én 11 hónapos korában vezettem be, ha jól emlékszem most 10 hó az ajánlás.

sima rántást korán, már 6-7 hónapos kortól lehet, pirospaprikával mig minél később, inkább 1 éves kor után mert megterhelő lehet a pocakjának

2012. szept. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 hónapos kortól adtam ezeket. A joghurttal egy időben vezettem be a tejfölt is.
2012. szept. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
A babának semmi szüksége a rántásra és a habarásra.Miért akarsz sült /fôtt lisztet adni neki? Egészséges? Én biztos hogy a mi ételünkböl nem túl hamar fogok adni. Só,cukor,liszt, ez mind felesleges dolog neki,fôleg a fûszerpaprika. Amig nem adsz neki nekünk ízletes dolgokat,addig az egészséges lesz neki a finom,miért rontanád el?
2012. szept. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
védőnő mondta tegnap, hogy mivel már 8 hós a baba, kaphat rántást a főzelékbe.
2012. szept. 20. 10:41
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Hármaska! Ha nem túl egészséges szerinted a rántás és a habarás, akkor te miért is eszed?? Te megbetegedtél tőle ezidáig?

Nem mellesleg, egészségesebb a házi kaja, még ha rántásos is, mint a tartósítóval telenyomott bébiételek!! Nálunk a bölcsiben vannak ilyen korú babák. Szerinted ők mit kapnak heti 5 nap ebédre? Hát azt mint a nagyok. Na az ilyen szülők, mint te, fonják be a szemöldöküket, sűrű levegőkapkodások közepette a heti étlap láttán, mert ott van mindenféle tiltólistás dolog, amit te tuti nem adnál a gyerekednek (üveges gyümilevek, túrórudi, kalács, briós, tejszelet, süti hetente, jó cukros tea, jó cukros kakaó, szülinapokon cukros üdítő vagy szörp csak hogy pár példát említsek...) Készítsd fel magad, mert amit ott kapnak, minden, csak nem bio. ;)


Kérdező, nyugodtan adhatsz a babádnak ilyen ételeket, semmi baja nem lesz.

2012. szept. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerûen nem értem az agressziót,nem írtam semmi olyat hogy így kéne beszélned velem. Szerintem egyesek csak kötöszködni járnak ide.Egyébként nem eszem rántásos ételeket csak ritkán. A babának korához illô ételeket fôzök rántás nélkül. Nem kap bébi ételt és semmi olyat amit leírtál Ez az én véleményem. Bôlcsödébe nem fog járni, óvodába is normálisba mert nem élek Magyarországon. Mindig szívesen járok ide mikor hiányzik a haza hogy ilyen kedves emberekkel beszélgessek mint # 5
2012. szept. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi aggresszió nem volt az írásomban...

Inkább a tiédben, hogy ne adjon a babájának ilyen ételeket, mert minden baja lesz, holott nem így van. Mi is felnőttünk, életben maradtunk, nem???

2012. szept. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szóval Magyarországon nem normális ovik vannak?? Kinn ahol élsz, ott sincs különb kaja az ovikban, hidd el...
2012. szept. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem írtam hogy baja lesz,csak hogy nem neki való az olajon pirított liszt piros fûszerpaprikával.Mert ha lenne valami haszna belôle hogy eszi de nincs! Az ovikrol meg megvan a véleményem mert az elôzô két gyerekem. magyarországon járt.
2012. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!