Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan készítitek el a babátok...

Hogyan készítitek el a babátoknak a spenótot meg a sóskát?

Figyelt kérdés

2012. szept. 20. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a kicsi. Ha elmúlt 6 hós akkor mondom én hogy szoktam. :)

Kevés rántás, Pici olaj kevés liszt. Bele teszem a spenótot , kicsit meg forgatom. 1 deci víz. lehelletnyi sót is szoktam, de neked nem muszáj. Beáztatott zsemlét (tápszerbe, vagy anyatejbe), elmorzsolom, 10 perc után bele teszem, főzöm még egy kicsit 4-5 percig. Már kész is. Ja azt elfelejtettem, hogy ez a spenót volt.

Sóskát nem szoktam csinálni. :)

Én így szoktam, de ahány ház annyi szokás. :D

2012. szept. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
spenot soska ugyanugy, csak a soskara teszek barnacukrot: krumplit felszeletelem, megfozom a vegen bele a spenot, egyet forr es lezarom, keverek bele egy kanal feherjoghurtot, meg egy tojas sargajat es szetturmixolom, mostanaban mar csak villaval szetnyomom a krumplit. Csak igy eszi meg.
2012. szept. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Spenótot forrásba lévő vízbe dobom, nem főzöm szét, de azért benne van pár percig. Utána nagyon kicsire vágom (kicsinek turmixolni is lehet), pici olivaolaj rá és hússal, hallal finom. Kicsit nagyobbnak fokhagymát is lehet befőzni.
2013. júl. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!