Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Anyukák! Mit tegyek az 13...

Anyukák! Mit tegyek az 13 hónapos kisfiam valamiért nem akar enni az etetőszékben?

Figyelt kérdés
Tombol sír forgatja a fejét, kiabál meg mindent csinál csak ne kelljen enni. Ha véletlen sikerül lefoglalni akkor simán benyomja a 300-g főzeléket is. Nem az étvágyával van a gond az biztos, hanem az etetőszékbe nem marad meg, de amúgy sem lehet leállítani mert annyira pörög. Mit tennétek?

2012. okt. 7. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne etesd az etetőszékben.

A fiam is csak ideig evett ott, aztán nem akart benne ülni. Leültem vele a székre, az ölembe fogtam és úgy evett. Vagy őt ültettem a székre, leguggoltam vagy leültem vele szembe és úgy etettem. De mikor úgy sem akart megmaradni, akkor volt, hogy felültettem a konyhaasztal szélére, ha volt valami az asztalon, újság, műanyag tányér, kanál, akkor közben azt nézte vagy azokkal játszott és szépen evett közben. Meg olyan is volt, mikor felfedezőútra indult én meg kajával utána. De azért szerencsére ez nem sűrűn előforduló dolog.:)

2012. okt. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hülyeség, de nem lehetséges, hogy tériszonya van?
2012. okt. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
átraknám a rendes asztalhoz ,én lányom se maradt sokáig meg az etetöszékben joban szeretett az asztalnál eni a mi ölünkben ülve enni.
2012. okt. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam már úgy, hogy az ölembe fogom, de ki akar fordulni és menne rohangálni. Nem hiszem, hogy tériszony lenne mert 1 méter magasan ülhet, amikor meg játszik akkor magasabbra is felmászik.
2012. okt. 7. 11:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az öledből is kifordul, akkor ülni nem akar. Annyi sok érdekes dolog van most neki a világban és fél elvesztegetni üléssel az időt.
2012. okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!