Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Őszibarackból üveges vagy...

Őszibarackból üveges vagy sima boltban kapható gyümölcs?

Figyelt kérdés

Melyiket adnád szívesebben a gyerkőcödnek?


5 és fél hós baba anyukája


2013. jún. 6. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Még nincs szezonja, úgyhogy szerintem üveges (habár azt cukrozzák), vagy ha tudsz fagyasztottat beszerezni akkor az a legjobb. (mi az Auchan-ban vettünk fagyasztottat)
2013. jún. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Üveges,és tudsz olyat venni amelyikbe nincs cukor.nem tudom pontosan de azt hiszem hogy a HIPP-be nincs.
2013. jún. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az üvegeset adom. Olyat, amiben nincs hozzáadott cukor, pl. Hipp.
2013. jún. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Egy gondom van, nem eszi meg az üvegeset. Csak keservesen ordít.

Az igaz, hogy hozzáadott cukor nincs az üvegesben, depl. az őszibarackos Hipp sem sima barackból van mert van benne alma is meg rizsdara meg ki tudja még mi. Ezért ódzkodok ezektől.


Most először adtam neki rendes barackot (igaz, félve) de úgy falta hogy csak na, az üvegesnél meg üvölt és öklendezik tőle... Most akkor mivel teszek jót??!!

2013. jún. 6. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!