Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 1 év körüli babátoknak mennyi...

1 év körüli babátoknak mennyi cseresznyét adtok egyszerre? A lányom nagyon szereti, de nem merek sokat adni neki, félek, hogy meghajtja.

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom 20hós és idén fog enni először cseresznyét. Hasfájós baba volt és hát a cseresznye mint tudjuk,puffaszt. Ha megeszi akkor ha kér naponta 2-3 szemet kap,de lehet nem is adok neki mindennap.
2013. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én adom neki, amíg kéri, meg az epret is, egyiktől sincs baja, nagyon szereti mindkettőt. Ha nem látod, hogy puffadna vagy hasmenése lenne, akkor szerintem nyugodtan adj neki, amennyit kér, kilószám úgyse esznek belőle.
2013. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Imádja nagyon, eddig kb 10 szemet adtam neki egyszerre, nem volt gond belőle...
2013. jún. 10. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!