Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen tápláló étellel etessem...

Milyen tápláló étellel etessem 6 hónapos (tápszeres) babámat?

Figyelt kérdés
A tápszer sajnos már nem elégíti ki az igényeit. 6 hetes korától végig aludta az éjszakát, de most már felkel, mert éhes. Ráadásul nagy baba 10 kg. 4 hónaposan elkezdtem a hozzátáplálást, a tejpép szorulást okoz nála, a zöldségekért nincs oda, a gyümölcsöket szereti, de azok pedig nem igazán laktatóak számára. Valamit rosszul csinálok??? Minden lehetséges megoldás érdekel!

2013. júl. 23. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj neki nagyobb adag tápszert adni, mert arra még legalább fél évig szüksége van. A zöldségekhez mehet a hús, a gyümölcsökhöz gabonaféle.
2013. júl. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én lányom 7 hónapos és reggel 7h körül eszik tápszert tízóraira pl: lehet rizst főzni és gyümölcsökkel összeturmixolni én szoktam beletenni banánt, almát, őszibarackot aztán ebédre főzök neki zöldséget husival mi már eszünk pulykát és csirke husit. Délután kap tápszert 5 h körül , majd 8 körül megint kap sütőtököt vagy ilyesmit és lefekvéshez ami fél óra múlva van tehát fél kilenc körül még szoktam neki adni egy kis tápszert. Az is lehet, hogy másik tápszert kellene felíratni, aminek esetleg nagyobb a tápértéke, laktatóbb. Van úgy h éjszaka azért kellnek fel, mert megszokás, de nálunk van úgy is h nem tudok olyan sokat adni, hogy elég legyen és éjszaka legalább egyszer ne kelljen fel.
2013. júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!