Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Vásároltam a Müllerben olvadó...

Vásároltam a Müllerben olvadó pelyhet 5 hósomnak. Az elkészítését 1 deci 3,5-es tejjel és 1 deci vízzel írja. A dobozon az van, hogy 4 hós kortól ajánlott. Most akkor mi van? A németek adnak tejet már ilyenkor?

Figyelt kérdés

#tej #olvadó pehely
2013. szept. 8. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, hogy ez konkrétan melyik termék, de én is szoktam ilyesmit venni a Müllerben és azokon többféle "recept" van attól függően, hogy hány hónapos a baba. Nyilván 4 hónaposnak anyatejjel, vízzel,vagy tápszerrel adjuk. Esetleg még félrefordítás is lehet.

Németül mi van rajta?

2013. szept. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

A németek már régen nem tartják magukat a nálunk még divatos tiltásokhoz! Ez 20-25 évvel ezelőtt volt csak. Már egy-két hónaposan is adnak tejet a babáknak, és 3-4 hónaposan a gyümölccsel már kekszet, és babapiskótát is.

Sokkal kevesebb az ételallergiás gyerek, mint nálunk.

2013. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
németül sajnos csak minimálisan tudok. ez az a kölln. valami zab meg tönköly talán. igen,több elkészítés is van rajta,de nincs kor megjelölve külön, pedig kerestem.
2013. szept. 8. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem adják ők sem ilyen korán a tejet. Ugyanúgy lehet kapni náluk akár 3 éves korig a tejitalt, mint nálunk.

Szerintem anyatejjel, vagy tápszerrel add neki. Esetleg gyümölcsbe keverve.

2013. szept. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem akarom tejjel adni természetesen. csak meglepődtem. gyümihez vettem sűrítés gyanánt.
2013. szept. 8. 21:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezen én is elég sokat agyaltam, mikor megvettem az első doboz ilyen pelyhet. El tudom képzelni, hogy a németeknél ez így szokás. Viszont a gyerekem kb 8-9 hós volt, mikor ilyen pelyhet kapott. Neki már fele tej-fele vízzel adtam. Később meg csak tejjel kapta. Ha csak olvasztani szeretnéd, arra jó a gyümölcslé, vagy tápszer, esetleg anyatej is. Viszont ha felfőznéd, akkor a tej a jobb. Így picit más állaga lesz.
2013. szept. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!