Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6 hónapos, anyatejes kisfiamma...

6 hónapos, anyatejes kisfiammal kóstoltathatom a sima (nem HA) Milupa vaníliás tejberizspépet? A glutént sem vezettem még be. Ahhoz jó lesz a 7 gabonás pép, gyümölcsbe keverve?

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 21:23
 1/4 Ani25 ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kostoltasd en is adtam a babamnak es imadja, majdnem mibden nap eszik uzsira! Ha megfogadsz egy tanacsot hipp tejpepet ne vegyel budi es az ize sem jo
2013. okt. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, de én friss gyümölccsel (almával) és zöldséggel (répával) kezdtem a kóstoltatást. Amikor már többet evett, akkor vettem csak tejpépet.

Nálunk a banános Milupa a sláger...

2013. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először kezdjél tízóraira gyümölccsel majd éhány hét múlva már a déli szopi előtt adj neki krumplit vagy répát vagy sütőtököt majd lehet együtt is. Én akkor adtam neki tejpépet a milupások nagyon jók amikor már kiváltottuk az ebédet és uzsira adtam. Egyszerre ne kezdj neki sok újat de legfontosabb a gyümölcs és a zöldség bevezetése. A tejpépek kicsit édesek utána soha nem fogja neked megenni a natúr zöldségpüréket..A glután bevezetését mi is a 7 gabonás péppel kezdtük gyümölcsöt tettem bele üveges is jó bele pl. őszi
2013. okt. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi!
2013. okt. 7. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!