Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tejterméket hogyan vezessem...

Tejterméket hogyan vezessem be 7,5 hónapos fiamnak?

Figyelt kérdés

Már 4 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást, szerencsére mindent megeszik, amit adok neki (üvegest is, "házi kosztot" is). A glutént már bevezettem, lassan a tejtermékeket szeretném.

Ha sajtot reszelek az ételébe úgy jó? És mit lehet utána? A védőnőm azt mondta, túrót is adhatok az elején. És ezek után mehet majd a joghurt is? Aztán mivel folytassam?

Ti hogy csináltátok?



2013. dec. 5. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk joghurt (natúr) vagy kefir a tízórai.Én úgy emlékeszem ezekkel kell kezdeni, majd jöhet a sajt és a túró. Túrót mi krémtúró formájában eszünk, sajt lehet kockasajt is vagy sajtkrém, ha rágicsál már akkor kenyérdarabkákkal reggelire vagy vacsorára. A túrót és a sajtot is belekeverheted az ételébe, de külön is megkínálhatod vele, majd meglátod melyik formát fogja szeretni a babád.
2013. dec. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Még nem rágicsál, azaz a mozdulat már megy, csak foga nincs. Most bújik az első metszőfog.

2013. dec. 5. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!