Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti babátoknak milyen volt az...

Ti babátoknak milyen volt az étrendje 6 hónaposan? Mikor mit evett?

Figyelt kérdés

2014. márc. 31. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,


Mivel nem vagyunk oda az előre legyártott ki tudja mi van benne babaételekért, ezért olcsón beszereztem egy turmixgépet amin mindenféle zöldséget-gyümölcsöt pépesítettünk le a babánknak. Akár a napi főtt ételt is le lehet vele turmixolni, persze nem babfőzelékre gondolok mert az begörcsölteti a baba pociját. Szemes/magos-okra oda kell figyelni. Persze mellette kapott tejterméket is és gyümölcslét is. Sajnos nem volt tejem.

2014. márc. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

7kor 200mili tápi

10kor 190g joghurt gyümölcsel,vagy natúr gyümi,de mostanában joghurtot kap.

13kor 200g főzelék mikor milyen zöldség hússal(minden nap kap húst)

16kor tejpép 200mili

19kor tápi

22kor tápi

9.én lesz 7hós

2014. márc. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2.vagyok,én is saját kezüleg főzök a fiamnak!
2014. márc. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a jövő héetn leszünk fél évesek, de még most kezdtünk kóstolgatni.Napi 5ször szopizunk, és a déli szopizás előtt még kóstolgatunk almát, krumplit, sütőtököt
2014. ápr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!