Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Egy 7honapos baba miket ehet?

Egy 7honapos baba miket ehet?

Figyelt kérdés
Gyumold es zoldseg pepeken kivul?Jaurtokat ehet?es ha igen milyen?koszonom a valaszokat!
2014. aug. 4. 10:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam hogy adtam neki 4 hósan csak azt hogy ez van írva az üvegre :) a védőnő mondta hogy adhatok neki halat. 7 hósan . 1 x adtam neki 2 kanállal de nem kérte . 9 honapos es meg most sem adtam neki :)
2014. aug. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem meg dobott egy hátast a védőnő, amikor mondtam neki, hogy 6 hósnak való halas bébiételt adtam a fiamnak, mert szerinte 1 éves kor alatt nem szabadna halat adni neki...
2014. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én korán kezdtem a hozzátáplálást, úgyhogy fél éves kora óta majdnem mindig velünk eszik. Tejtermékeket és tejet is korán kapott. Halat is fél év után adtam először, a Rio Mare, vagy az Aldis a legjobb, egy kis joghurttal, rizzsel.
2014. aug. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én 8hónapos korától adok halat a 11hónapos fiamnak,imádja ! Az elején csak ritkán, de egy ideje 2-3naponta kap halat!
2014. aug. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!