Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Láttátok már ezt? Tej és...

Láttátok már ezt? Tej és tojássárgája 5.6. hónap után?

Figyelt kérdés

[link]

Én ezt nem értem, tejjel és vajjal készíteni a burgonyapürét, és tojássárgáját adni 5. hónap után??


2014. nov. 7. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent elhinni, ez így hülyeség. Tej 1 éves kor után adható, tojássárgája meg ha jól rémlik a 8. hónaptól, bár ez nem tuti.
2014. nov. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezért is vagyok ledöbbenve az olvasottaktól. Hogy lehet így félrevezetni az anyukákat? És ha valaki ezt elhiszi és baja lesz a babájának? Felháborító, hogy mennyi hülyeséggel van tele a net. Na mindegy, csak kíváncsi voltam másoknak a véleményére is erről.
2014. nov. 7. 10:20
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Règen nem vàrtak 1eves korig mègsem lett baja a gyerekeknek...

Jó ez nem azt jelenti hogy èn adok, csak nem èrtem a rendszert....

2014. nov. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezt is olvasd el ha jót akarsz nevetni ;)

Ezen a lapon réges-rég elavult információk vannak.

2014. nov. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves 3. Jogos a felvetés. Én sem értem ezt. Pl. lányomnál 4 évvel ezelőtt 7 hónapos kor előtt nem lehetett a gulént bevezetni. Most külön felhívta a figyelmem a védőnő, hogy glutént 5-7 hó között feltétlenül vezessem be. Mi változott 4 év alatt? Vicces. :)
2014. nov. 7. 10:33
 6/7 anonim ***** válasza:
3 vagyok, laborban dolgozom, nem rèszletezem mert itt mindenki nekiugrik a màsiknak ha nem úgy gondolkodik, de erre szemèly szerint tudom a vàlaszt. 4 èv alatt semmi csakhogy ugràsszerűen megnőtt a nèpessèg között a glutènalergiàsok szàma mióte bevezettèk ezt a 7hónap előtt nem ehetnek dolgot, most próbàlnak rajta vàltoztatni ès a gutatàsok kimutattàk mert ugye csak annak hiszünk hogy be kell mutatni a szervezetnek, tanítani kell az immunrendszert, nehogy veszèlyes anyagkènt ismerje fel. Szemèly szerint èn jobban hiszek a 20 èvvel ezelőtti dolgokban, mert ha statisztikàkat nèzzük sokkal egèszsègesebbek voltak az emberek. Persze belemagyaràzhatjuk hogy azóta szennyezettebb a vilàg, màs minden stb....semmi sem kimutathatò, de nèzeteim miatt mivel biztosra nem lehet menni nem fogok a gyeekmen kisèrletezni, tehàt úgy eszik ahogy a tàblàzat ma mutatja. Hozzàteszem hogy èn 8hónaposan màr mindent ettem, tehènből frissen jött tejet forralàs nèlkül ittam, öcsèm 3 hónapos koràtól vízzel hígított tehèntejen èlt mert nem volt màs èhen meg nem halhat jelszóval, mègsincs semmi bajunk lehet szerencse persze...mèg fèrjem vàrosi vàrosi elvek alapjàn jajj semmihez nem nyúlhat, nem ehet stb 2 lapnyi felsorolàsa van allergiàra....de ugye sohasem tudni...
2014. nov. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egy közel 20 évvel ezelőtti ajánlás, lehet hogy akkor így tanították. Szerintem a mi felelősségünk, hogy ha a netről tájékozódunk, akkor utána nézzünk pl. annak is, hogy az információ nem elavult-e. Ezen az oldalon is megjelölik a forrást, ami egy 1995-ös könyv.
2014. nov. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!