Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A ti babaitok konnyen elfogadt...

A ti babaitok konnyen elfogadtak az uj eteleket?

Figyelt kérdés

Csak kivancsisagbol kerdezem, hogy altalaban konnyen megszokjak-e vagy nehezebben.

Nalam mindkettore volt pelda, a nagyobbik lanyom egyszeruen szembe kopott vele. Utana vagy 1,5 honapig ugy szoritotta ossze a szajat, hogy veletlenul se tudjam betenni a kanalat. Kozben probalt uvolteni, akkor dobtam be 1-1 falatot de egy ido utan megtanult osszeszoritott szajjal sirni.. Egyszoval kinszenvedes volt. Nala 5 honaposan kezdtem a kostoltatast. Most a kicsi viszont nem is fintorgott. Izlelgette a kis nyelvevel es lenyelte. Elso nekifutasra a kis uveg negyedet megette. Nem tudom mitol fugg ez.

A ti babaitok hogy reagaltak ra? :)


2014. dec. 4. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A fiam nagyon könnyem. Gyakorlatilag minden ízlett neki, nem válogatott. Na, ez azóta megváltozott :)
2014. dec. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fiam a répa kivételével bármit megeszik. 9 hónapos, a répát azóta sem. 4 hónaposan kezdtük, de a sárgarépát nem erőltettem, minden másra tátogott már akkor is egyfolytában.
2014. dec. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9 hónapos babám szinte semmit nem eszik a tápszeren kívül. Inkább nem eszik órákon át (több étkezést kihagyva). Ha már a kanalat meglátja zárja a száját. A másik két gyerek is nehéz eset volt, de nem ennyire.
2014. dec. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bármit megeszik. Egyedül a spenótnál volt fintorgás, de akkor bumm, spenótot nem fog enni egy darabig. Minden mást tol magába, mint a gép.
2014. dec. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!