Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Most ezek vannak itthon,...

Most ezek vannak itthon, nincsenek még bevezetve, mit hogy csináljak belőlük? Uborka, karalábé, tojás, petrezselyem.

Figyelt kérdés

9,5 hós, mindig van valami amit még nem evett


a tojásnélküli tésztát mikor kell majd?


2015. febr. 18. 23:34
 1/7 A kérdező kommentje:

meg persze krumpli, miegyéb ezek is vannak itthon, csak nem új dolgok neki


az uborkát sülve vagy főve kell adni, natur? vagy keverjem tojással..?

2015. febr. 18. 23:36
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

uborka tojással? szerintem összefosizná magát :D én uborkát akkor adtam neki amikor már reggelizett, kis katonákhoz kapta a kis cikk uborkákat :)

hogy hogy mikor kell a durumtésztát? akkor amikor akarod. amint a glutént bevezetted, azt is kaphatja... kb 6-7 hónapos kortól ;) én pl. nagyon sok főzibe azt tettem, enyém nem szerette a krumplit, így a durumtészta volt a köret.

karalábét én húslevesbe főztem meg, kivettem azt, meg répát, májat és azután fűszereztem magunknak :)

de karalábé főzeléket is főzhetsz. petrezselymet bármibe tehetsz, fűszer... szerintem azt nem is kell kóstoltatni, nem hallottam még petrezselyem allergiáról, nagyon egészséges fűszer!

tojással még várjál, azt majd 10 hónapos kor után és csak a sárgáját. megfőzöd és kiveszed a sárgát, villával összetöröd és főzelékbe teszed.

2015. febr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nagyon köszi :)


te babád/gyermeked mikortól reggelizett szopi/tápszer helyett?

2015. febr. 19. 00:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Tojás nélküli tésztát miért nem adod? Én azzal főzök 8 hós korától pl bolognai babaváltozatát, túrós tésztát, joghurtos, csirkés zöldséges tésztát stb.

Az uborkát nem tudom, tojást ha megfőzöd, a sárgájából pici joghurttal tudsz csinálni tojáskrémet kenyérkockákkal pl.

2015. febr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem is gondoltam bele, hogy a tésztában annyi a lényeg, hogy glutén van benne

"csak üres szénhidrát alapon" nem is tartottam fontosnak


köszi a tanácsokat:)

tejtermékekkel még hadilábon állok, mert kiütéses lesz

2015. febr. 19. 09:50
 6/7 anonim ***** válasza:

szia

nálunk a karalábés csirke nagyon megy,ha már husit is evett.ahhoz mehet a petrezselyem is.külön kell főzni a karalábét(laskára vágva)-a húst meg sütheted,vagy vizben főzheted-és mehet hozzá rizs is,ha egyszerre sok karalábét nem adnál.ha kész-jöhet a tejföl rá

2015. febr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszi :)
2015. febr. 19. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!