Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kislányomnak padlizsánt...

Kislányomnak padlizsánt szeretnék adni. A magokat ki kell szedni, vagy eheti azzal együtt?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
miert te maggal egyutt eszed???
2015. ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én kikaparom,még maramnak is.

finom sajttal-krumplival

vagy krumpli,husi pradicsom,padlizsán.

meg a rakott is

2015. ápr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Padlizsánkrémet szoktam enni. Beleszoktam turmixolni a magot is. Anyósomtól tanultam és ő is így csinálja. A szomszédék mikor padlizsánt grilleznek ők is maggal szokták. Felszeletik és úgy grillezik. Még élünk :) Akkor inkább kiszedem neki belőle.
2015. ápr. 2. 13:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy hány éves a kislányod, gondolom nem 1-2 éves. Amúgy nem jutna eszembe kiszedni, minek? A kiviből, eperből, uborkából, cukkiniből sem szedjük ki a magokat.
2015. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha elmult 1 éves nem kell kiszedni, ha nem akkor meg nem kell neki adni !
2015. ápr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
11 hónapos a kislányom. A hozzátáplálási táblázat szerint most értünk odáig, hogy bevezetésre kerüljön. Azért meditáltam rajta, mert olyan kis jelentéktelen a mag benne, mint mondjuk egy banánban. Két nap adtam neki mag nélkül, ma megpróbáltam maggal. Nem tapasztaltam, semmi rendelleneset idáig. Nagyon bejött neki az íze. Az utolsó cseppig megette az ebédet. :)
2015. ápr. 5. 17:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Rántott padlizsánt szoktunk enni;egyszerűen meghámozzuk,karikára vágjuk,panírozzuk,kisütjük.

A mag marad,ahol van,nem is lehetne kiszedni;vagy igen?

Finom így is nagyon.

2015. ápr. 18. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagy nehezen ki lehet kaparni a közepét, de akkor nem is marad a padlizsánból semmi szinte. Azért örülök, hogy nem mi vagyunk az egyetlenek, akik megeszik a magját.
2015. ápr. 19. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!