Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 8 hónapos tejérzékenynek mit...

8 hónapos tejérzékenynek mit adtok/adtatok uzsonárra, tízóraira?

Figyelt kérdés
Szerintem a gyümölcs nem laktatja,hiába eszik tele magát pl. uzsonárra,vacsorára már ordít az éhségtől :s még a tejjel is sokkal jobban lakik :s keverni nem nagyon szeretnék bele gabonát,sinlacot mert elég jó súlyban van (azt mondták a sok sűrítő hízlalta amit kapott)
2015. máj. 6. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Tej alatt mit értesz? Anyatej vagy tehéntej?
2015. máj. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gyümölcsbe tehetsz kekszet is vagy főzhetsz bele egy kis rízst. Amúgy mikor eszik? Az én fiam 9hós lesz ő 3-4 között eszik gyümölcsöt vagy babadeszertett és simán kibírja 7ig. Ha tej érzékeny tehéntejet ne adj neki 1 éves koráig vagy ha durva akár 1,5-2 éves koráig. Nálunk apuka laktuz alllergiás így a fiam semmilyen tejterméket nem kaphat.
2015. máj. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

DM-es babajoghurt(bébidesszert)többféle ízben van, illetve DM-es folyékony tejpép

vagy tápszerrel felöntött vízben főtt gríz everve gyümölccsel

vagy por alapú tejpépek, gyümölcspépet

2015. máj. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Búzadara+rizstej, megfőzöd, sok gyümölcs és kész is. Plusz sinlac pépet is használtam néha.
2015. máj. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
anyatejet értem tej alatt. a tehéntejre allergiásnem ehet semmi olyat (meg én se) amiben van tej,tejpor,tejsavó. ezért a babajoghurt és tejpép kiesett az adható dolgok közül. 3 óra telik el neki uzsonna és vacsora között,de nagyon nem laktatja a gyümölcs,addigra már nagyon éhes. a többi dolgot megfogom próbálni,köszi :-)
2015. máj. 6. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!