Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor érdemes megcsinálni az...

Mikor érdemes megcsinálni az ennivalót?

Figyelt kérdés
Előtte nap este ha össze turmixolom az almát és beteszem a hűtőbe az jó? vagy mielőtt adnám neki akkor?
2015. máj. 12. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább frissen.
2015. máj. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát az én fiam már 9hós, de akkor mikor kezdtük bevezetni mindig frissen csináltam.
2015. máj. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Adrienn0122 ***** válasza:
Frissen készítsd. Az összeturmixolt nyers gyümölcsök nagyon hamar bomlásnak/romlásnak indulnak, mert nagy felületen érintkeznek levegővel és baktériumokkal. A vitamintartalma is sérül.
2015. máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha lehet, frissen keszitsd. En amit tudok, frissen keszitem. Persze, ha tudom, h masnap nem lesz idom, akkor este csinalom meg es beteszem a hutobe. De almanal szerintem jobb, ha friss, m megbarnul.
2015. máj. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csak a főtt zöldségeket adom neki két-három nap egymás után, ami nyers, azt frissen kapja.
2015. máj. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én csak előző este tudom,iszonyatosan fél a turmix hangjától. este dől ki annyira,hogy ne kelljen fel rá,egyébként elkezd üvöltve sírni és ömlenek a könnyei. én ahogy kóstoltam finom volt.
2015. máj. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!