Botmixer vagy turmixgép?

Figyelt kérdés

Ami fontos: Könnyen tisztítható legyen, mosogató gépben mosható legyen, rendesen pépesre csinálja, képes legyen egy darab valamit is össze pépesíteni, strapabíró legyen, ne legyen nagyon hangos.

A hozzátáplálás elején mindenből először csak egy dolgot pépesít az ember mert annál többet úgy sem eszik meg a gyerek. 2 éve vettem botmixert amihez adtak aprító edényt de csak 2 hónapig bírta. Kettő terméket is kinéztem aminek a nevét majd később leírom. És a 2 éve vásárolt termék nevét is majd leírom


2015. máj. 12. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én botmixerrel csináltam anno a fiamnak a kajákat.
2015. máj. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Botmixert sokkal jobbnak találom.

Könnyebb kezelni, és szétkapni.


Én mindig ezzel csináltam mindent.

2015. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ja, és nekem Russel Hobbs van. Én megvagyok vele elégedve.
2015. máj. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Botmixer.

Amikor turmixban próbáltam pici adagot pépesíteni, csak kidobálta a gép oldalára. Botmixerrel pedig icipici adagot is könnyedén lehet pépesíteni.

2015. máj. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekünk is bevált a botmixer. Bosch.
2015. máj. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
1. vagyok. nekem Braun van, ilyen: [link]
2015. máj. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Botmixer. Tefal :)
2015. máj. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekem ilyen van. Ici pici, nagyon kicsi adagokat is tokeletesre pepesit. Es nagyon szeretem, nagyon elegedett vagyok vele. Habar az is igaz, hogy botmixert en nem probaltam.

2015. máj. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

a botmixer nagyon sok mindent nem pürésít le. Turmix gépet ajánlom, de azon belül is kimondottan az aprítót.

Konkrétan nekem ez a tipus van, imádom:


[link]


a kisebb feje az aprító, kb. 3 decis lehet, én mindent ebbe dobálok bele a babámnak, és összedarálom. Teljesen homogén állagú lesz benne. A turmix része is homogén persze, csak az nagyobb, azért nem használom, mert ugye mindig adagról adagra készítem neki. Emellett remekül darálja a kekszet, száraz kenyeret, zabot - zablisztet is ezzel szoktam készíteni..

2015. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
ja és én pont a botmixerrel járok úgy, hogy kis mennyiségre nem ér semmit se, egy liter vízzel kell felöntenem mindig, hogy elvigye...
2015. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!