Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Leírná valaki, hogy hogyan...

Leírná valaki, hogy hogyan váltotta ki az egyes étkezéseket?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy először csak tízóraira adjak gyümölcsöt egészen addig míg ki nem váltom, vagy adjak tízóraira gyümölcsöt+táp és ebédre zöldség+táp és utána váltsam ki az egyiket majd a másikat?


Nagyon köszönöm!



2015. máj. 13. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Én először kiváltottam gyümi+keksszel a tízórait teljesen, addig emeltem az adagot amíg már nem evett mellette tápszert, utána pár napig még csak így adtam. Ez a pár nap után kezdtem tejpép vagy tejpép+gyümivel kiváltani a tízórait, ez már gyorsan ment mert ugye a tízóraihoz volt hasonló. Utána kezdtem kiváltani az ebédet. Kicsit lassabban ment, mert a zöldségeket nem ette olyan szívesen, de ott is addig emeltem az adagot amíg nem evett meg utána tápszert. Amúgy én 4 hónaposan kezdtem, ezért adtam neki először csak gyümit.Arra figyelj h a tejalap is elég legyen neki.


Na remélem érthető ahogy írtam.

2015. máj. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
oda adtam a konyhás néninek a kaja jegyet és ő kiadta érte a kaját. így váltottam ki.
2015. máj. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!